Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egértenyésztés de mégis...

Egértenyésztés de mégis hogyan? Egeret akarok tenyészteni takarmányállatnak.

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem túl bonyolult.Az egerek 7 hetes koruktól tenyészthetők.Több nőstényt tarts és 1 hímet.A hímek összeverekedhetnek.De ha van helyed akkor tarthatsz külön lányokat és fiúkat isA peteérési ciklusok 5 nap.A vemhességük 19-21 napig tart.Amikor lefialnak akkor a nőstények azonnal újra vemhesülhetnek ha a környéken van hím.Egy nőstényt ne elles állandóan, mert hamar elpusztul.kb 10-11 kölyköt ellenek 1 alkalommal.Magvakat eszenk főleg és zöldségeket gyümölcsöket.Víz legyen előttük.
2011. szept. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Google, "egér tenyésztése". Én minden infót megtaláltam, amikor hasonlóban gondolkodtam, szerintem neked is menne.
2011. szept. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hidd el, hogy menne..de inkább a saját tapasztalatokra vagyok kíváncsi..
2011. szept. 6. 22:33
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
nem ezt írtad a kérdésben de ne vedd sértésnek de bunkó vagy!
2011. szept. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megtehetem!
2011. szept. 7. 15:10
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Ami leírásokat a google-lel találsz, azt szerinted mi alapján írták? Valószínűsíthetően saját tapasztalat, nem csak a hasára csapott valaki, hogy "na vajon hogyan lehet egeret tenyészetni, ha egér lennék, mit ennék és hányat szülnék"...
2011. szept. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Első válszban leírtam, hogy lehet.Nem bonbyolult mivel az egér magától könnyen szaporodik.Mivel Te nem kedvencként tartanád az egereket, hanem csak etetés céljából így még egyszerűbb a helyzeted.Fogsz egy terráriumot, bele forgács, bele 2 nőstény 1 hím, magokat adsz nekik naponta és lehet nekik 1-2 lisztkukacot is fehérje pótlásra.És 20 nap múlva lesz sok kisegér.azokat meg feleteted a kígyóval, vagy amid van.Ennyi.
2011. szept. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Én tartottam egereket, nekem az volt a fő bajom velük, hogy ne szaporodjanak ?XD Ha csak etetni akarsz vmit velük, szerintem összeereszted őket és kész... abszolút igénytelen állatok (legalábbis kaja, víz, mókuskerék, némi wcpapirguriga és boldogság..), bár ha nem tesók, és ha a nőstényegér terhes akkor megtámadják egymást, egyébiránt halál jól elvannak. De iszonyatosan büdösek, azzal számolj, és 1 fiú egér is képes 2-3 nap alatt a tiszta forgácsot embertelen büdössé varázsolni... Több egér meg kevesebb idő alatt.
2011. szept. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

"Megtehetem!"

Ez mekkora! :D

Jó, az nyilvánvaló volt, hogy nem az agysebészeti kutatásaidhoz kell az egér, meg írtad is, hogy takarmánynak, de akkor is...

Hadd tippeljek. Nyírség, Arany Traktor TSZ? Vagy Bábolna...? :P Netán Fegyvernek? Legutoljára tiszabői haveromtól hallottam ezt a "szófordulatot".

Te nem bunkó vagy, hanem csak szánalmas... :/

2013. szept. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!