Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért halt meg a hörim?

Miért halt meg a hörim?

Figyelt kérdés

ma reggel még láttam azán most kb 1 órája akartam adni neki lisztkukacot... és ezze látom h a hátán fekszik és nem mozog.. aztán hozzá értem és hideg volt már...

ja és karácsony előtt 2 nappal vettük egy állatkereskedésben (alpha zooo , euro center)

nagyon szomorúúú vagyooook ... :( :( :( :(


2011. szept. 7. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
ó de kár.:( cuki lehetett.nem lehet h szívbeteg volt?bizti h meghalt?
2011. szept. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már öreg volt. Én is állatkereskedésben vettem karácsony előtt 1 nagyon aranyos hörit. Ő akkor már 1 éves volt. és 1.5 évet élt velem.
2011. szept. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

bizti h meghalt ... :(

oké akkor bizti nem szúrtam el semmit...

monndjuk télleg nemértem mert volt egy hörim (arany)aki 1 évet volt az állatketresekedésben mindig néztem és annyira sajnáltam... mert egy 15cm hoszzú tartóban volt

és ő nálam élt 3 évet... :)

2011. szept. 8. 06:15
 4/4 Enting ***** válasza:
Ne vásárolj abban a boltban többet. Én is szoktam oda járni, és nagyon sajnálom az ottani állatokat. Figyelj: a Récsei Centerben levő állatkereskedés a legszuperebb, amit valaha láttam: ott SZERETIK az állataikat, mindet személyesen, és ezért az ott vásárolt állatkák jó társak lesznek. Azonkívül nem is adnak el neked öregedő állatot, mert korrekt kereskedők. Tényleg nagyon tudom ajánlani őket, példaértékű, ahogy dolgoznak.
2011. szept. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!