Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszi és az önitató?

Nyuszi és az önitató?

Figyelt kérdés
Eddig a nyuszim kerámia tálba kapott inni, de nem volt higiénikus, így beszereztem egy önitatót. Használni is használja, de amikor iszik úgy tartja a fejét, mintha a hátára akarna fordulni. Én veszélyesnek látom, nehogy félre nyeljen, vagy ez nem probléma? Ha probléma mit tudnék ellene tenni?
2011. szept. 8. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
alá szoktak feküdni:) ez egyáltalán nem gond. Ha úgy látod neki úgy kényelmes inni, hogy alá fekszik (ami nem ritka), tedd fel úgy az itatót, hogy kényelmesen tudjon inni úgy is
2011. szept. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is van nyuszim,az enyémek akkor szokták ezt csinálni ha véletlen túl magasra vagy alacsonyra kerül az itató.Pórbáld meg más irányba helyezni,hátha úgy jobb lessz.
2011. szept. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!