Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ki vett már aranyhörcsögöt...

Ki vett már aranyhörcsögöt Győrben a vásárcsarnok mellett lévő kisállat kereskedésben?

Figyelt kérdés

Mi volt a véleményetek a tartási körülményekről?Szerintetek jól tartja az eladó ott az állatokat?

Csak azért kérdezem,mert mi pont ott akarunk hörit venni,de félek,hogy esetleg beteget ad oda.


2011. szept. 8. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Bárhol előfordulhat beteg höri. Szerintem nyugodtan vehetsz onnan.

Én pár éve a marcalvárosi aluljáróban vettem, ott foglalkoztak az állatokkal, felnőtten is szelídek voltak. Sajnos megszűnt. A Pláza mellett már nem foglalkoznak velük, mármint nem veszik kézbe. Egyet nem ajánlok, a belvárosban a Széchenyi térről a Révfalusi hídhoz vezető úton van egy kisállatkereskedés, onnan ne vegyél. Nagyon koszosak a terráriumok, az állatok vize, ott nincsenek jól tartva.

2011. szept. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!