Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a hörcsögömmel?...

Mi lehet a hörcsögömmel? Alszik nem akar felébredni, hiába beszélek neki, mert a hangomra mindig felébredt. Azonban nem pusztult el mert látom, hogy lélegzik.

Figyelt kérdés
Mi lehet ez? Segítsetek!
2011. szept. 8. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2011. szept. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt nálunk akkor csinálták a hörcsögök, amikor már a végüket járták.
2011. szept. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
fogd és vedd ki! ez nem játék!! ird meg mi lett!
2011. szept. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem is ezt csinálta egy-két napig és aztán el pusztult:(
2011. szept. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekünk akkor voltak ilyen állapotban, amikor a téli álmukat aludták. Hol tartod, kit, bent? Melegben van? Hideg a teste? Mienket mi ugy ébresztettük fel, hogy kézben melengettük, míg "fel nem engedett". Megijedtünk mi is, hogy baja van, nem tudtuk hogy éppen csak hibernált. Ez akkor volt, amikor hirtelen levegőlehűlés volt, a hörcsögeink pedig a garázsban voltak, és ott is lehűlt a levegő.
2011. szept. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, szóval röviden: eltették magukat télire :)
2011. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha hűvös helyen van akkor csak téli álmot alszik,ha nem akkor haldoklik valószínűleg,bár mivel a szobában sem nagyon van ilyenkor fűtés lehet h ott is elég hűvös van neki a téliálomhoz.
2011. szept. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lakásban nehezen alszanak télit.
2011. szept. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintünk kiszáradt. Nem kapott elég vizet és lédús gyümölcsöt. Most már nyitogatta a szemét, meg kivittük egy kicsit a friss levegőre , a kezünkbe vettük és itattuk. Majd fél óra múlva kap egy kis sós vizet, állítólag az segít. Amúgy nem idős, olyan 5-6 hónapos lehet.
2011. szept. 8. 17:57
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem leírni hogy bent tartjuk. De szerintem a hörcsögök nem alszanak téli álmot. Meg amúgy is még csak ősz van.
2011. szept. 8. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!