Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. S! Mit tegyek?

S. O. S! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

van 2 lány tengerimalacom és a nagyobbu nekiugrik a kisebbnek és csattogtatja a fogait mikor meglátja!

most a pici egy 60-as ketrecben vcan míg a nagy a 100-asban!

a nagyobbikat mindig hímekkel tartották és mi is mikor még volt hímünk azzal tartottuk!

mosz hogy meghalt a hímünk egybe raktuk őket és...!!!

a nagyobbikat viszont kényszerből kellet elvállalnunk mert amúgy az eredeti gazdái szabadon engedték volna!

a nagyot nem szeretem annyira mint a picit!:(

nincs pénzünk venni még egy 100-ast !

de ez így nagyon rossz! ja és a 100-ast meg kettéválasztani nem jó mert akkor mindkettőnek pici a hely!

nos most arra gondoltunk h eladjuk a nagyot egy hím (ivartalanított,vagy nem) mellé és a pici mellé meg veszünk 1 másik nőstényt monndjuk menhelyről ...

ja a nagy rozettás (bb 5 forgó)ja és fehér,világosbarna,fekete foltos! fekete csak az arca bel oldalán van!

a fején és a vállán fehér és ilne v-alaú ( a v csücske a fején van!) ja az orra is fehér!

kissé félős de nam harap !!!

csak is HÍM MELLÉ ADOM!!!

akit érdekel : malaika@citromail.hu

(nem apróhirdetést akartam írni de méshogy nem tudom felhívni rá a figyelmet!

ha tudtok jobb ötletet mint hogy eladjam lécci írjatok mert méhiscsak szeretem valahogy!

ja 5000-7000 ft ért BUDAPESTEN BELÜL ketrecet tudnánk venni csak nemnygon talltunk eddig!

köszi a válaszokat!


2011. szept. 10. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
[link] ez szerintem elég nagy :)
2011. szept. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi csak az a baj h pomázon van és h az eladó csak személyesen adja oda! :(
2011. szept. 10. 10:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Én mikor a teknősömet akartam elajándékozni, akkor a kisállat-kereskedésben kiragasztottam egy hirdetést a telefonszámommal. Egy hét múlva már nem volt nálam.

Próbálkozz olyan helyeken hirdetésekkel, ahova sok állatbarát jár!

2011. szept. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél egy másik ketrecet, én semmiképpen nem ajándékoznám el! :) próbáljatok egyezkedni hogy vigye el valameddig és te érte mész... :) sok sikert! :)
2011. szept. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt úgy , ahogy van elrontottátok. Először is nem pakolgatjuk össze a tengeriket egyik ketrecből a másikba, hanem semleges területen, kint szobában vagy folyosón eresztjük össze. De azt is úgy, hogy sok bújó lehetőséget, teszünk ki, hogy legyen hova menekülni. Ezt jónéhányszor eljátsszuk, amíg elvannak kint is egymás mellett, anélkül, hogy támadás, fogkocogtatás lenne. Amíg nem lakhatnak egy ketrecben, cserélgessétek a malacokat, a nagyot a kicsi kecójába, a kicsit a nagyéba, hogy érezzék és szokják egymás egymás szagát. Ha a kinti szoktatás sikeres, akkor lehet a 100-as ketrecbe tenni őket, de akkor is csak úgy, hogy előtte ecettel alaposan kimosod és legyen mindenből kettő. A kuckóra remélem belátod, hogy szükség van, abból is kell kettő, de ne legyen egymással szemben. És etetéskor se legyen köztük szemkontaktus. Igenis össze lehet szoktatni őket, csak türelem és kitartás kell hozzá.
2011. szept. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
búvóhely van bőven !!! (4 házikó 1 a 60-asben a többi 3 meg a nagyban!
2011. szept. 10. 15:51
 7/8 anonim ***** válasza:
te tényleg ennyire hülye vagy, kérdző?
2011. szept. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
uolsó mi van?
2011. szept. 11. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!