Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csinálják ezt a törpehör...

Miért csinálják ezt a törpehörcsögeim? :

Figyelt kérdés
Kaptam 2 törpehörcsögöt egy fiút és egy lányt. de a fiú állandóan letámadja a másikat a lány höri pedig hangosan csipog! =( és most vettem észre hogy a lánynál piros a szervénél, most tüzel vagy mi a baja mert nekem elösször vannak hörcsögeimszóval nemtom ez mit jelent kérlek segítsetek !:)
2011. szept. 11. 10:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
44%

ivartalanitsd a hörcsögeidet !!!



Lehet olyat ? :S

2011. szept. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Szia, én nem tudom, hogy mi lehet velük, de egyik barátnőmnek volt egy fiú törpehörcsöge, aki mellé vettek még egy fiút, és ugyanezt csinálta vele, és ha jol emlékszem meghalt a fiú, akit támadott... Tudom ez teljesen normális, mert fiú-fiú párosítás nem jó.. :S

De mondok másikat: Volt egy másik fiújuk később, aki mellé vettek egy lányt, és ugyanezt csinálta a fiú, és végül a nőstény elpusztult.. :SS

Sajnos azt nem tudom, mért csinálhatják..

2011. szept. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
vagy válaszad szét öket .mondjuk a ketrecbeberaksz egy fadarabot vagy egy deszkáthogy ne támadják egymást
2011. szept. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha együtt tartod őket, párzani fognak (szex) előbb-utóbb. A fiú próbálkozik, de nem biztos hogy a lány elfogadja. Ha nem akarod hogy megtépjék egymást vagy kishörik legyenek, szedd szét őket!
2011. szept. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
hát nemtudom mert már több mint egy hónapja eggyütt vannak a ketrecbe és még szerencsére élnek:) de nagyon furák mert amúgy van olyan hogy összebújva alszanak (L) de aztán fölébrednek és csipognak.meg a lánynak ugye vérzett a szerve tegnap elött de tegnap meg ma már nem :) valaki azt mondta nekem hogy tüzel és hogy a fiú azért támadja a másikat mert kanos de a lány nem akarja :/ szóval össze vagyok zavarodva !
2011. szept. 11. 10:46
 6/21 anonim ***** válasza:
Lehet hogy már vemhes a lányka.
2011. szept. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Igen, az lehet, hogy már vemhes, ezért utasítja el a hímet...válaszd szét őket, hadd legyen nyugodtan a mama. Ha megszületnek a kicsik úgysem szabad bent hagyni a hímet.
2011. szept. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! igen szoktam olyat csinálni hogy a nöstény kiveszem és külön rakom egy-két órára :)
2011. szept. 11. 10:52
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem egy-két órára kellene kivenni, hanem végleg...legalábbis amíg elválaszthatók nem lesznek a kicsik.
2011. szept. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
szóval addig rakjam külön a nöstény, míg meg nem szüli a kicsiket, vagy még addig, amig a kicsiket is külön kell rakni?:O
2011. szept. 11. 10:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!