Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek jó hörcsögöt tartani?

Szerintetek jó hörcsögöt tartani?

Figyelt kérdés
szeretnék egy hörcsögöt de szeretném megkérdezni,hogy ti hörcsögtartók milyen a hörcsöggel élni?!
2011. szept. 11. 14:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka néha zavaró arra kelni, hogy épp hangosan játszanak a forgácsban, meg van egy sajátos szaguk, de összességében nincs velük gond, és aranyos kisállatok :)
2011. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Hát nekem van 2 törpehörim cukik sztm jó velük lakni.csak ne hogy hálószobába rakd ki a ketrecét:D akkor megőrülsz :DD
2011. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Jó volt. De amikor elpusztul az nem. Amúgy az enyém öregségben halt meg.


Minden nap játszottam vele. És az enyém nagyon kezes volt. Soha nem harapott.


Nyugodj békében Piskóta!


Vegyél neki kereket hogy fitt legyen! Az enyém imádta.

2011. szept. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A törpehörcsög bolondabb és úgy halottam aktívabb is.
2011. szept. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem is van két dzsungáriai törpehörim. Nagyon aranyosak, és szerintem érdemes!:)

Nappal általában alszanak, de elő lehet csalogatni őket. Éjszaka viszont kikészülünk tőlük. Vagy egymással verekednek, és akkor ilyen furcsa hangot adnak ki, vagy van egy kerekük, ami nyikorog ha tekerik.általában ezt csinálják, de egyébként nagyon édesek!

2011. szept. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
az utolsóval egyetértek ugyan ezt csinálják nálunk is mi berakjuk estére a fürdőszobábaa xDD
2011. szept. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Szia! Én is hörcsög gazdi vagyok. kicsit tényleg idegesitö de azért ellehet viselni szerintem nyugodtan vegyél . :)
2011. szept. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Imádtam a hörimet, de borzasztó volt, hogy röpke két év után elpusztult. Nem is kell több. :(
2011. szept. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kedvenceim a rágcsálók közül!!


Igen, este idegesítő tud lenni, ha egymással verekednek vagy nyikorog a kerék, bár azt meg lehet úgy oldani, hogy bekened maragarinnal é sakkor nem nyikorog.


Nekem volt egy nagy kedvencem, annyira kezes volt, hogy ha rátettem a kezemre és kiegyensítettem a karomat, ő végi szaladgált rajta fela vállamra, nagyon imádtam, sajnos ő is elég korán meghalt. :(

2011. szept. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 2 hörcsögöm 1 aranyhörcsög és egy dzsungáriai. Nagyon mókásak voltak.éjjel tudtam tőlük aludni annyira nem mászkáltak hangosan. Viszont most egy tengerimalacom van szobában na TŐLE már nem tudok aludni :D
2011. szept. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!