Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit rakjak majd a tengerimalac...

Mit rakjak majd a tengerimalachoz?

Figyelt kérdés
Anyáék csak egy malacot engednek, és annyi lenne a kérdésem hogy amíg suliba vagyok, mit rakjak be neki amivel eljátszik, mert amikor itthon vagyok akkor kiengedem rohangálni, csak hogy ne unatkozzon 8-14-ig. Köszi a válaszokat!
2011. szept. 12. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
psp?
2011. szept. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mp3, mp4?
2011. szept. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
gumi hörcsög?
2011. szept. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg aludni fog, szóval legyen neki egy kis kuckója, ahol sötétben/félhomályban lehet. Ne legyen huzatos helyen, ne legyen tűző napon, vagy túl melegben. Legyen neki jó sok széna, hogy ha felkel, tudjon kajálni. Amúgy a labirintusokat, útvesztőket imádja, főleg, ha kaja (zöldség, gyümi) is el van dugva bennük. De szerintem aludni fog, késő délután kezd majd felébredni.
2011. szept. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Itt rengeteg infó van még, olvasd át, hogy minél tovább éljen, és egészséges legyen. :))

[link]

2011. szept. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az első 3-nak nem az utolsónak köszönöm! :)
2011. szept. 12. 14:22
 7/8 A kérdező kommentje:
meg neked is! :)
2011. szept. 12. 14:22
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

ha tudod h a tengerimalacodnak szar lesz egyedül miért akarsz tengerimalacot? csak azért h neked jó legyen és h legyen egy kib.szott tengerimalacod aki egész életében unni fogja magát depis lesz és csak azért volt h a te játékod legyen! (bocs az offolásért de bakker EGYEDÜL TEMGERIMALACOT TARTANI KÍNZÁS!!!!)

ja és 100x50-es ketrecet vegyél

2011. szept. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!