Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpe nyúl vagy görény?

Törpe nyúl vagy görény?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 15:32
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
42%

Törpenyulat vegyél viszont figyelj arra,hogy nőstény legyen.

Ha mégis ellentétes nemet választod ivartalanítsad mert egy idő után MEGVADUL. Enyémmel is ez volt a baj.

2011. szept. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
Binky-vel egyetértek a nyúl alapvetöleg nem büdös és tiszta állatok.
2011. szept. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem büdös ha jól vannak tartva!nekem 2 görim is van,göri=nagy felelősség,nagy hely,rengeteg idő,napi többszöri kiengedés játszás foglalkozás nevelés(!!!),sok pénz mert nem olcsó a tartásuk,nyers v. Főtt hússal való etetés,ivartalanítani meg szinte muszáj,a nőstény túltüzelésben meghal,a hímnek meg nagyon erős szaga lesz!,sztem nyúllal jobban jársz:)
2011. szept. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Ki az a jancsi? ***** válasza:
jaja énis húsvétra vettem kettőt az unokáimnak és kb hetente egy alom!!(kb7-8db)
2011. szept. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Én a görényre szavazok, ha a kérdésed arra irányult, melyik "jobb". :) Ha viszont az érdekel, melyik állatot tartsd, akkor inkább a nyulat ajánlom, főleg, ha még gyerek vagy, mert a görénytől lehet, hogy megijednél, vagy megunnád, aztán a szüleidre hárulna a törődés, és a végén menhelyen kötne ki (vagy rosszabb :( ).
2011. szept. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 wapo ***** válasza:

Nyúl!!!!

Nyúll!!!

Nem büdös ha takarítva van.Még a lakásban-SZABADON is tartható mivel egy helyre jár a dolgát végezni.Persze a fa bútorokat megrághatja(meg is fogja!!)Nem rosszabb mint egy macska (az meg a fotelt karmolja szét).De sokkal finomabb. Ebédre is az van.Persze nem törpe.

Nyami.

2011. szept. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:

Attól függ, mire akarod használni:

Nyúl: focizás, hangos olvasás, perverz játékok, igluépítés, politikus elszámoltatás, torokköszörülés, adófizetés, lábtörés, kockacukor-tördelés, hálószövés, kalapácsúsztatás, óraátállítás, Rózsa Sándor lovának ugratása.

Görény: az összes többi.

2011. szept. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg a nyulat trollkodni,a görényt erre nem kell,neki a vérében van.
2011. szept. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

volt nyulam is, görényem is, a görény ha félreneveled akkor harapni fog, és az borzalmasan fáj, a nyúl nehezen szokik kézhez de ha kézhez szokott onnantól kezdve nyugis kis dög, de nekem 1 évig tartott addig ahányszor kitengettem csak körbefutkározta a lakást és menekült előlem... + bogyókat szór mindenfelé lehugyozza az ágyadat meg ilyen apróságok...

A legjobb állat a tengerimalac:) nagyon jópofa könnyen kézhez szokik SOHA eszébe sem jut harapni, aki azt mondja hogy már harapta meg tengeri coci az csak hazudik:) persze mint minden rágcsálónak nekik is vannak pisilős gondjaik de miután kézhez szokott és véletlen lepisil vagy ilyesmi és azonnal visszarakod a helyére egy idő után rájön hogy nem pisilünk emberek ölébe:)

2011. szept. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
persze a nyúl nehezen kézhez szokását csak akkor kell komolyan venni ha már nem pici mikor megkapjuk ha még nagyon pici akkor semmi gond nincs vele mert hát veled nő fel... de arra is figyelni kell hogy túl pici se legyen mert ha korán szakítják el nyúlmamától akkor meg az lesz a baj
2011. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!