Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol lehet kapucinus majmot...

Hol lehet kapucinus majmot venni? Eddig láttam Nagykanizsán, és Kecskeméten kisállatkereskedésben selyem majmokat, és egy Budapesti állatkereskedésben volt egy kapucinus majmocska, de az már le volt foglalva, és nem hoznak újat karácsonyig.

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg sehol, az új állatvédelmi törvény értelmében ugyanis nem lehet főemlőst árulni.
2011. szept. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Ne vegyél, mert az csak kínzás neki, aztán meg miután idegileg összeroppan szegény, több évig tart mire visszaszoktatják a természetes életkörülményei közé.
2011. szept. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, de valamilyen szinten pont ezért szeretnék, mert nekünk hatalmas kertünk van, és pont a méretének megfelelő játékok és mászókák, és szerintem ott sokkal jobban érezné magát mint a feketepiacon, vagy egy ketrecben egy állatkerekedésben.. vissza pedig szerintem úgysem fognak kerülni a szülőhazájukba
2011. szept. 14. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!