Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. S. Beteg a nyulam!?

S. O. S. Beteg a nyulam!?

Figyelt kérdés

Szegény nem eszik semmit, csíkszeme van. Gubbaszt egész nap.

Nem tudom mi baja lehet! kb. 1 éves. Mandulafa van mellettük lehet hogy az a mérgező, vagy annak a levele?? :(


2011. szept. 15. 14:33
1 2 3
 11/23 szamóca.. ***** válasza:
69%
örülök hogy rendben lesz:) legközelebb ha mentek az orvoshoz kérdezz rá a másik nyuszira, meg hogy mitől volt. jobb ezt tisztázni, mert leeht akár mérgezés is, vagyo lyan kaja, akármi....
2011. szept. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
30%
én nem azt mondtam ,hogy tuti mixo csak akkor ha kijönek az általam leírt tünetek,ti pedig szemmel láthatoan nem értetek hozzá!csak azt tudjátok mondogatni,hogy vigye állatorvoshoz én már régota foglalkozok nyulakkal láttam már beteg nyulat és nem hiszem ,hogy pont te tudnál engem kioktatni a nagy pofáddal,ERÖL ENYIT!!!!!!
2011. szept. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
77%
nyulbarát, te annyira szánalmas vagy. Nem kell itt dicsőítened magadat. Inkább legyen 1 szobanyulam, aki él 8 évig, mint több száz, aki csak 6 hétig van nálam..
2011. szept. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
30%
nálam már 13 éve van legaláb 26 db te segfej!nem magam dicsösítem csak az ilyen kamu nyulasokat utálom azt hiszitek mindent tudtok közbe meg semmit sem csak azt amit a szátokba rágnak!
2011. szept. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
82%

Mi legalább tudunk a saját anyanyelvünkön helyesen írni.

Ez többet ér, mint az, hogy te folyamatosan azt mondod, hogy ez myxomatózis. Ha túlnő a foga, arra is azt mondod.. :))

2011. szept. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 szamóca.. ***** válasza:
68%

nem, te csak annyit mondtál, hogy ha előjönnek a tünetek vigye orvosoz.

és ha más a baja, akkor dögöljön meg? de te olyan nyúlbarát vagy h innen megmondod kb 0 tünetből. nem lesz nagyobb az iq-d attól mert vannak nyulaid.

2011. szept. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
85%
Nyúlbarát, már nem azért, de ha nem írták volna, hogy vigye orvoshoz, már nem élne a nyuszi..
2011. szept. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
85%
Az nem elég súlyos, hogy infúzión van szegény nyussz és azt mondta a doki, hogy ma már késő lett volna? Itt rajtad kívül mindenki azt írta, hogy vigye orvoshoz, képzeld, ezt kell csinálni egy beteg állattal. Ha rád hallgatott volna a kérdező, már nem élne a nyuszija, de te még mindig pattogsz hogy neked van igazad és mindenki más hülye?:D
2011. szept. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 szamóca.. ***** válasza:
85%
amit te írtál azok tünetek voltak. hja. a myxo tünetei, csak hogy még mindig nem biztos hogy a kérdező nyuszija myxos. jakérem egyébként, igen, ha tenyészted haszonállatként a nyulat máshogy állsz hozzá. na midnegy befejeztem mert unalmas vagy.
2011. szept. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 szamóca.. ***** válasza:
82%

hát egészségére.

persze hogy van házi gyógymód, de nem akkor ha fingod sincs mi baja az állatnak. a csík szemből meg arra lehet következtetni hogy sz.rul van, mert nem írta a kérdező hogy dagadna a szeme.

2011. szept. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!