Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megéri igy hörcsögöt választani?

Megéri igy hörcsögöt választani?

Figyelt kérdés
Mostanában sok a atnulnivalóm, és 8.os vagyok. Előkészitőre járok és rengeteg időm elmegy. Van egy kutyám ak9it minden nap sétáltatok fél-háromnegyed óráig. Jutna időm egy hörcsögre, megéri igy venni? A válaszokat előre is köszönöm!
2011. szept. 16. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ha egy kisállatot akarsz, akkor a legszerencsésebb egy hörcsögöt venni. nem ragaszkodik annyira az emberhez, és átalussza az egész napot :) esetleg valamelyik fajtából 2-t is lehet venni. nyugodtan vehetsz. menj be egy kisállat kereskedésbe és érdeklődj :)
2011. szept. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg mert elvan nélküled úgy mint egy egérke.
2011. szept. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
igen. nekem törpehörcsögöm van, én azt ajánlom. :) bár én táncolóegeret is szeretnék majd. láttam állatkereskedésbe és olyan vicces. :D
2011. szept. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

ha akarsz vegyél.de foglalkozz vele is rendesen!

a kutyáknak elég napi 30 perc a gazdájukkal??kétlem::

2011. szept. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jutna. A hörcsög nem túl igényes, elég, ha naponta ellenőrzöd, van-e vize és adsz neki kaját (ilyenek, hogy uborka, sajt pici darabkái, meg azok az üzletben kapható magvak), ez ugye napi pár perc, plusz időnként almot cserélsz neki és ennyi. Azonkívül olyan édesek, hogy a szüleid is szívesen fognak foglalkozni vele :)
2011. szept. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem mondtam, hogy napi 30 percet töltök a kutyával! Eleve általában háromnegyed óra a séta, előtte vagy utána itthon egy kis negyedórás kergetőzés és reggel is fél órát vagyok vele, csak is miatta kelek fél 6kor úgyhogy szerintem nem hanyagolom el. És ebbe még nem volt benne, hogy itt van egy cég és a dolgozók szoktak vele játszani. Szóval nem hiszem, hogy baja lenne a kutyának, ráadásul az összes ismerősömnek, akinek kutyája van
2011. szept. 16. 16:32
 7/12 A kérdező kommentje:
az elhanyagolja, napi szinten 2-3 percet se szán rá, etetni, itatni szülők szokták. Ehhez képest azért az én kutyám sokkal jobban van tartva.
2011. szept. 16. 16:33
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

ja bocsi csak a szövegből úgy jött le!

aakkor tarts nyugodtan nekem is voltak/van:)

sok szerencsét hozzuk és a nyolcadikhoz is qva nehéz lesz én is az vagyok :(

2011. szept. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Oké, semmi gond, tudom, hogy rosszul írtam csak siettem és a billentyűzet is rossz volt. Hát igen, de én elég jó tanuló vagyok szóval remélem nem lesz gond, bár.... Hát pedig állítólag 9.ben még nehezebb lesz. Írok privátot, ha nem gond. :)
2011. szept. 16. 17:05
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
oké:)
2011. szept. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!