Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lány nyuszim van mit kell...

Cheetoss kérdése:

Lány nyuszim van mit kell kapni a fiú nyuszi gazdijának?

Figyelt kérdés
A fiú nyuszi gazdija mit kap ilyenkor ha születik pici nyuszi? Mert neki kb semmi gondja nincs, csak megvárja míg felnőnek, eladom. Nekem meg etetni, gondozni tisztítani kell őket vagy 2hónapig. Mivel több lesz takarítást is elég sűrűn igényel majd.
2011. szept. 17. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Adj neki egy pici nyuszit.
2011. szept. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2 kis nyulat szoktak adni /kérni lehetöleg különbözö nemüt.
2011. szept. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Megkérdezed a gazditól, mit kér.
2011. szept. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vegyen nekik kaját a kicsiknek! :D Aztán majd a fiú nyuszi gazdija is kap 2 nyuszit késöbb..
2011. szept. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez mindíg megegyezés szerint történik.Pl lehet hogy takarmányt vagy pénzt kér,de az is lehet hogy 1db kisnyuszit ,tetszőleges neműt,álltalában ha nyuszit kér akkor azt ő választja ki az alomból.
2011. szept. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt általában előre le szokták tisztázni, vagy kölyök, vagy valamennyi pénz szokott lenni.
2011. szept. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek.!!:) ő azt mondta,hogy minden eladott nyuszinak a felepénz kell neki..és én hónapokig etetem mindegyiket meg almozom meg stb. :S
2011. szept. 21. 16:43
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ok akkor megmondod neki h meghaltak és vége.

Ilyet nem kérhet vagy ha kér akkor állja addig a kicsik takarmányának felét is!

Ne hagyd hogy átverjen,ha úgy csinálod akk 4x annyit fizetsz rá mint alapból amibe kerül.

Remélem segítettem :)

2011. szept. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen,én is ezen a véleményen vagyok. :) köszi,hogy írtál. :) és azt esetleg nem tudod,hogy milyen kis házba fialjon.? a ketrechez járt egy házikó,de abba lehet nem férnek el és összenyomódnak,meg nem lehet semmit se látni. :/
2011. szept. 22. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!