Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dzsungáriai törpehörcsög vagy...

Dzsungáriai törpehörcsög vagy aranyhörcsög?

Figyelt kérdés
Mekkora ketrec kell nekik? és melyiket ajánljátok? Először lessz ilyen kis rágcsálóm.. melyiket könnyeb tartani? mindkettő nagyon édes..:)
2011. szept. 17. 12:50
1 2
 1/11 anonim válasza:

A dzsungáriai hörcsivel az a baj,hogy kb. két évig él MAXIMUM...:(

Nekem is volt kettő,de sajnos egyik sem érte meg a két éves kort,elpusztultak 1 éves korukban,daganat keletkezett a szájukban..:'(

2011. szept. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a kis törpehörit ajánlom! Tartásuk nagyjából megegyezik. Heti egy komplett takarítás. Etetésük is egyforma. Nekem egy 60 literes terráriumban van.
2011. szept. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az én törpehörim lassan 3 éves lesz, ha változatos az étrendje és sokat mozog akkor 2-nél jóval tovább él.
2011. szept. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.:)
2011. szept. 17. 13:00
 5/11 anonim ***** válasza:

Arany höri! elél 5 évig is ha jól tartják és elég neki egy kis akvárium. kb ilyen:


[link]

2011. szept. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi.:)
2011. szept. 18. 12:25
 7/11 anonim ***** válasza:
Én az aranyhörcsögöt ajánlom. Sokkal könnyebb megszelidíteni őket, és könyebb megfogni és kivenni őket a ketrecből.Lehet hogy nagyobb hely kell nekik, de sokkal nagyobbak és nemcsak egy tenyéren férnek el,sztem sokkal jobb őket fogni, simizni. És nem annyira energia bombák így nekem például néha nyegyedórákat is nyugodtan ül az ölembe, sőt egyszer még sikerült is elaltatnom így nagyobb brá az esély hogy nem ejted le a földre és nem szökik el pillanatok alatt. Olyan mint egy kis öleb:). Én az aranyhörit ajánlom neked. És az egyik ismerősömnek is aranyhörije volt, és négy évig élt az állat!!:D
2011. szept. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem Dzsungáriai törpehörcsögöm van!

Első válaszoló: attól függ,hogy-hogy tartják!!-.-"

Én a törpehörcsögöt ajánlom...nagyon szelíd és kedves állat.

Hamar megkedvel és elfogad a barátodnak!! :D

Az én hörcsögöm még azon a napon megszeretett...egy nap sem kellett hozzá! :) Figyelj az étrendjére legyen előtte friss víz,pár játék...pl:-mókuskerék/minimum/

Hetente egyszer kell takarítani! Hagyd,hogy kipihenje magát és hidd el,hogy hosszú élete lesz :D

2011. szept. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszii.:) megvettem a dzsungáriai törpehörcsögöt.:) vanegy nagy terráriuma és mókuskerék friss gyümölcs/zöldség meg hörikaja :D nagyonédes csak fél tőlem.:(
2011. szept. 21. 19:29
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok:

Nem baj ha fél tőled...majd megszokja az új helyét!! :)

Amúgy mi lett a neve és milyen színű?? :O

2011. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!