Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Baj ha nincs még házikója a...

Baj ha nincs még házikója a törpe nyuszimnak?

Figyelt kérdés

Most vettük,de házikót még nem sikerült neki vennem.Fa házikót szeretnék, hogy a fogát is tudja koptatni.

Nem baj ha még pár napig házikó nélkül lesz?

Milyen játékokkal szeret egy nyuszi játszani?


2011. szept. 17. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem alapból nincs a nyuszimnak háza és már 3 éve megvan.Ha raktunk be neki kitúrta meg utálta bele se ment, szóval nem muszáj rakni neki.Szeretik a kisebb gumilabdákat tologatni, bébijátékokat pl.csörgőket dobálni, kartongurigát, faágakat, tengerifűből vagy gyékényből font játékokat, golyókat.
2011. szept. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja meg fából készült játékokat, macskalabdát amiben van csörgő.
2011. szept. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyilván kibírja valahogy. Mit gondoltál, mi lesz, ha pár napig ház nélkül marad? nem fogja magát olyan komfortosan érezni, de ennyi, más következménye nem is nagyon lehet egy ilyen dolognak.
2011. szept. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne faházat vegyél neki. Amiket én láttam, azok 4000 ft-tól kezdődtek.. Ráadásul nagy hamar el fogja rágni.


Inkább vegyél neki olyan műanyag házat, és rakj be neki egy faágat, hogy koptathassa a fogát.



Különben az én nyuszimnak nincs háza, és teljesen jól megvan nélküle. Bár néha bebújik fél órára az ágyam mögé, lehet ezzel pótolja :)

2011. szept. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem baj ha még nincs háza de vegyél neki külön fogkoptatót!
2011. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálam az volt a helyzet, hogy éppenhogy az első pár napban használta csak a házát, amíg megszokta az új helyet, és kis félős volt, meg elbújt. Azóta kb bele se megy.

Szerintem jobb lett volna, ha az elejétől kezdve van házikója, hogy el tudjon bújni. Később, ha már megszokta a helyet, akkor szerintem semmi szükség rá.

2011. szept. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kell a házikó!!! A mi nyuszinknak van, a férjem építette fából kb egy hónapja. Azóta ha kétszer volt benne a nyuszi, de a tetején imád aludni! Lapos tetős házat vegyél, vagy készíts!! Amúgy a viccet félretéve, mi először (már az első nap)egy cipősdobozt raktunk a ketrecbe, felfordítva, az egyik oldalát kivágva, na oda szeretett bemenni, elbújni eleinte, amikor még nagyon félős volt. Játéknak én gyümifa ágat vágok, amit szeret huzigálni, meg leháncsolni, ha lerágta teszek egy újabb ágacskát.
2011. szept. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Végül mi is cipős dobozt tettünk be neki, aztán majd a párom csinál neki házat.Szeret benne lenni :)
2011. szept. 21. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!