Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dzsungáriai hörcsögnek mekkora...

Dzsungáriai hörcsögnek mekkora ketrec kell és milyen dolgok kellenek bele? Milyen alom kell? köszii

Figyelt kérdés
tudnátok linkelni ketreceket ? am első hörcsögöm lessz azért..:)
2011. szept. 18. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
normál alom közepes méretű ketrec, de az állatboltban is adnak felvilágosítást.
2011. szept. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
khössz... csak gondoltam megkérdezem h vmit azért énis tudjak.. és igen olvastam már utána blabla.. kérdezni csaklehet..
2011. szept. 18. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha utánaolvastál, akkor ezeket tudnod kéne. Olvass többet és/vagy figyelmesebben.
2011. szept. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt le van írva pár dolog: [link]


Egyébként mivel picik nem kell túl nagy hely nekik, de minél nagyobb helyük van, annál jobban érzik magukat szerintem. Legyen minél több lehetősége a mozgásra, pl. mókuskerék, pár wcpapír guriga. Kell nekik egy kis kuckó, ahova elbújhatnak aludni (műanyag-, faház, fél kókusz). Kell egy tálka, amiből ehetnek, én külön szoktam rakni nekik befőttes üveg kupakjába esetleg tejesdoboz/műanyag flakon kupakba tejet, tejfölt, túrót vagy más fehérje forrást plusz zöldségeket, gyümölcsöket. Kell nekik valamilyen fog-, és körömkoptató. A körmüket a wcpapír gurigán is tudják koptatni, de az enyémeknek ez nem elég, úgyhogy kénytelen vagyok kicsit levágni nekik néha. Fogkoptatásra vannak különféle fogkoptatók, pl mézes rudak. Én rakok be nekik hörcsögvattát, amit bepakolnak a házikójukba, ha akarják. Kell nekik itató, de a vizet ne tálkába rakd, mert kiborítják. És amit még nagyon szeretnek az enyémek az a csincsillahomok, amit egy kerámiatálba öntök nekik és abban nagyon szeretnek fürdeni. Hirtelen ennyi jutott eszembe. Én forgácsot a fresnapfban szoktam venni nekik, amit különböző méretű tömbformákban lehet kapni.

Remélem segítettem valamit!:)

2011. szept. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!