Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Afrikai törpesünt szeretnék...

Afrikai törpesünt szeretnék tartani leírnátok hogy milyen helyet ételt. Stb. -t ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezeket a cikkeket nézd meg!

[link]

2011. szept. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hopp, így már nem működik... Írd be a keresőjébe a törpesün szót!
2011. szept. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
oké köszönöm!
2011. szept. 20. 10:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézz szét a tenyészetek honlapjain, a legtöbbnél nagyon jól leírják az igényüket, és képet is kapsz, hogy hol milyen süniket találsz, némelyiknél még árakat is írnak.
2011. szept. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és milyen neműt ajánlotok?
2011. szept. 20. 14:04
 6/7 anonim ***** válasza:
[link] - minden kérdésedre választ kapsz a tenyésztők oldalain.
2011. szept. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
55%

Nálam egy 130x55cmes ketrecben lakik, én jobban szeretem a ketrecet, mint a terrát.

Biztosítani kell neki egy búvót, ahol napközben aludhat.

Elég mozgékony, ezért érdemes egy mókuskereket is berakni neki, de csak 3-4 hónapos korától, mivel előtte az izületei miatt nem ajánlott.

Én Hill's macskatápot adok neki, de a lényeg, hogy minél több fehérje legyen benne és minél kevesebb zsír.

Élő eleséget heti 3x érdemes adni neki, főleg liszt kukacot, de a gyászbogár lárvát is nagyon szeretik. Az én sünim kedvence a főtt tojás, amit hetente 1x adok neki. ezen kívül főtt húst kap, de azt nagyon apróra darabolva, nehogy baja legyen tőle, a főtt csirkemájat is szeretik. Az én sünim megeszi az almát és más gyümölcsöt is szívesen, ezt a legtöbb süni nem hajlandó.

2011. nov. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!