Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha afrikai törpesünt szeretnék...

Ha afrikai törpesünt szeretnék tartani lányt vagy fiút kéne?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 17:54
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Szia! teljesen mindegy.. nincs nagy különbség köztük, sőt semmi sincs, néhányan kitalálják, hogy a fiú vagy a lány ezért meg ezért jobb, semmi különbség nincsen köztük! Nagyon válaszd meg, hogy honnan veszel, és ne legyen elhamarkodott döntés, mert ráfázhatsz, nekem is volt és van is szerencsém egy megszelidíthetetlen sünnel, és hidd el amikor azt mondják, hogy csak a szagok miatt puffogósak, akkor ne vedd be, látszik azon a sünön amelyik egy kisebb mozdulatra is 1 perces "durcizásba" kezd. Üdv, egy süntenyésztő.
2011. szept. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy mivel ha lány ha fiú ugyanúgy fogod szeretni.Sok sikert hozzá!
2011. szept. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és az elsőtől szeretném megkérdezi hogy ha ön egy süntenyészetnél van hogy helyileg merre találom meg ön(öket)?
2011. szept. 20. 18:21
 4/38 anonim ***** válasza:
Én is tenyésztő vagyok, és ugyanazt mondhatom: nincs viselkedésbeli különbség a két nem között.
2011. szept. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:

első vagyok

amugy 16 vagyok, szóval a magázást elhagyhatod. Privát üzenetet írok és ott tájékoztatlak mindenről!

2011. szept. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim válasza:
Szerintem ne egy tenyésztőt és tenyészetet nézz meg. Ajánlanám a sundiszno.lap.hu-t. Itt találsz több tenyészetet is. Blogokat, tapasztalatokat és a kérdéseidre válaszokat.
2011. szept. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim válasza:

Én is tenyésztő vagyok: sem szagban, sem pedig viselkedésben nincs különbség. De van egy alap természet amivel születnek, vannak ijedősebb és pöfögösebb sünik is mi emberek sem vagyunk egyformák.

Rengeteg minden van ami egy süni viselkedését meghatározza.

2011. szept. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
köszönöm az üzenetet sokat segített! :D kezdek rá spórolni mert anyagilag még nem állok úgy :/
2011. szept. 21. 20:12
 9/38 anonim ***** válasza:

Mint már előttem is írták tényleg nincs különbség a fiú és a lány süni között. Viszont arra nagyon vigyázz majd ha tenyészetet választasz, hogy mindegyik azt mondja, hogy egészséges és kézhez szoktatott sünit kapsz tőlük, de ez egyáltalán nem igaz minden tenyészetre! Amit érdemes megfigyelni, hogy az a tenyészet ahol túl olcsók még a különleges színű sünik is ott nem azt és nem olyan mennyiségben kapnak enni, ahogy kéne szóval jól fontold meg melyik tenyészetet választod.

(Zárójelben megjegyezném, hogy én szerintem 16 évesen nagyon-nagyon kevés a tudása és tapasztalata valakinek ahhoz, hogy tenyésztőnek nevezhesse magát. A tenyésztés évek megfigyelésére és fajta iránti elkötelezettségre kellene épüljön ami a fiatal kor miatt nem hinném, hogy megvan az egyik válaszolónál. Ez az én véleményem, lehet másnak más én sose vennék egy ilyen tenyészettől állatot. )

2011. szept. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

Na igen, 16 évesen lehet tenyészteni, de hirdetni magadról, hogy tenyésztő vagy, az egy kicsit nagyképűen hangzik :) Én idősebb vagyok, az állatokról szólt a fél életem, két éve sünözök aktívan, de nagyon ritkán reklámozom, ha csak hozzászólok valamihez, mert annyira azért nem vagyok komoly arc, hogy ez számítson. Na meg manapság bárki mondhatja magáról, hogy tenyésztő... Mint ahogy bárki mondja is.

Ezzel nem szidni akarom az első válaszolót, csak annyit jelzek, hogy nézz meg mindenképpen több tenyészetet is, hogy legyen összehasonlítási alapod, mert nem mindenki ért hozzá annyira, mint amennyire nagy a szája :)

2011. szept. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!