Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mikor lehet bepároztatni?

Mikor lehet bepároztatni?

Figyelt kérdés
Van eg yszép kis nyuszink és meg szeretném kérdezni mikor pároztatható?
2011. szept. 20. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Ha nem vagy képes magadtól informálódni, akkor semmikor.

Viccen kívül, ha bármi gond vagy komplikáció lesz, nem támaszkodhatsz a gyakorikérdésekre, mindennek előre utána kell nézni, nem csak annak, hogy mikor lehet pároztatni. Ha neked ennyi fáradtságot nem ér meg a dolog, akkor jobb, ha nem csinálsz semmit, ne játssz az állataid életével.

2011. szept. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEKKKKKKKKKKKKKKKKEEEEEEEEEEEEEEDDDDDDDDDDDDDD IIIIIISSSSSSS AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA BBBBAAAAARRRRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁTTTTTTTTTOOOOOOOOOOOOOOOODDDDDDDDDDD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. szept. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat de nem vagyok hülye aminek kellett annak utánanéztem a tartésával kapcsolatban mivel ez az oldal arra van hogy kérdezzünk rajta és minden más nyuszis oldalon mást írnak ehez kapcsolódóan ezért gondoltam de csk úgy véletlenúl hogy erre netalántán nyuszitartók is felnéznek néha és a személyes tapasztalatukat is megosztják velem!
2011. szept. 21. 08:43
 4/5 anonim ***** válasza:
A nyuszis oldalakon is személyes tapasztalatokat írnak. Itt is ezerféle választ kaphatsz ugyanúgy. Ha valami hivatalosra vágysz, akkor keresd fel a törpenyúltenyésztők klubját ( [link] vagy már van az oldalukon tájékoztatás, vagy kérhetsz tőlük.
2011. szept. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben és köszönöm
2011. szept. 21. 21:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!