Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nyalogat őrült módon a...

Miért nyalogat őrült módon a nyuszim?

Figyelt kérdés
Régebben is nyalogatott de most hogy a szobámba került és többet foglalkozom vele még inkább csinálja. Néha szinte már erőszakos ha elhúzom a kezem jön utána és nyalja de nem akárhogyan. A legfurcsább hogy hihetetlenül sokáig csinálja.Több helyen is azt olvastam hogy ez nála a puszi vagyis a szeretet jele..... Más nem lehet?
2011. szept. 21. 14:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Nyalósója van a ketrecben.
2011. szept. 21. 14:09
 2/8 anonim válasza:
24%

Megszállta egy szellem ami egyfolytában csak téged akar nyalni, eközben titokban dns-t vesz ki belőled de ez sok időbe telik és nem sikerül sokat szereznie ezért mindig csinálnia kell.

Végül ha elég dns-t szerzett akkor félig ember, félig nyúl lesz és elfoglalja a világot a nyúl hadseregével.

Azért csak vigyázz vele!

2011. szept. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
Szerintem csak meg akar dugni.
2011. szept. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jó ég emberek.....


Szerintem csak simán kedvel mint ahogy ezt már máshol is olvastad,a szeretet jele.Nem vagyok állatorvos,de lehet hogy avlami vitaminhiány okozza hogy így nyalogat,de ez csak tipp.

2011. szept. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi ezeket az igazán érdekes és sokoldalú válaszokat :)
2011. szept. 21. 23:03
 6/8 anonim ***** válasza:
az én tengerim csinálja még ezt.szerintem azért mert valami vitamin hiány vagy valamije vab és az rajta van az ujjadon... az én malackám még akkor szokta csinálni mikor ugy veszi ki a tesóm hogy a hátára fordítja és könyörgés képpen nyalogatja.nem a szeretetjele, de annak is gondolhatod végülis :))
2011. szept. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Te a szobában tartod a nyulat ?? :)) :)) :))
2011. okt. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen mert máshol nem nagyon van helye, pontosabban ahol van még hely ott nagyon sötét van és nincs szívem ott hagyni. Néha azért idegölő amikor pl éjjel elkezd zakatolni.

Úgy hogy igen a szobámban van sajnos / vagy nem sajnos :)

Tudom hogy nem túl jó,de egy ideig most ez lesz. decemberben költözünk és akkor majd lesz nagyobb helye futkosni és valószínüleg nem a szobámban lesz , persze hogy ha nem szokok hozzá hogy itt van mindig és láthatom hogy milyen kis édes:)

2011. okt. 8. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!