Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek elférne még egy...

Szerintetek elférne még egy lakó a házban?

Figyelt kérdés

Van a nagyszüleimnél egy kutyám, otthon pedig két nyulam.De úgy szertnék egy kiscicát *.*

ez már túl sok állat? Szerintem nem, de kíváncsi vagyok a véleményekre.kertesházban lakunk. Az ok ami miatt még nincs cicám az az hogy anyukám nem csipázza annyira őket

:( de van az a jó tulajdonsága hogyha kiscicát lát beleszeret és nagyként is eltűri :) (a kismacskákért megbolondul) és milyen cicát válasszak? sziámin bengálin és amerikai rövidszőrűn gondolkodtam.A lakásba is beengedném. DE hogyan vegyem rá anyukámat? (gondolkodtam azon hogy a zsebpénzemből veszek cicacuccokat és ingyen tudok sziámit szerzni.Egyszer majd egy kis sziámival sétálok haza és anyu arra már nem mondhat nemet-vélemények?) :3


2011. szept. 21. 20:00
 1/9 x) ***** válasza:
Hát ahhoz képest amit mi tartunk itthon ez semmi :D szerintem inkább válasszátok ki együtt. Mondd meg hogy amit tudsz azt finanszírozod a saját pénzedből, de azért néha kéne egy kis anyagi segítség. Meg hogy tudod hogy sok állatotok van, de nagyon szeretnéd. Mutogass neki képeket kiscicákról. :) De egyébként közeleg a karácsony, talán kérhetnél kismacskát.
2011. szept. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elférni el fér, nekünk amikor gyerek voltam ez az állat seregletünk volt egyszerre:

4 kutya 4,5 cica (a fél a szomszédé volt elvileg, de mindig nálunk tanyázott)2 tyúk szabadon, 1 nyuszi (ö ketrecbe).Ők a kertben voltak, minden szabadon csak a cicák jöhettek be.De minden állat jól kijött egymással, a tyúkok a kutya hátán, a cica meg a mancsán aludt!

Bent a házban pedig terráriumba, akváriumba, kalitkába voltak különböző egerek, patkány, csincsilla, tengeri malac, béka, hal és papagáj.

Abba viszont már ne legyél biztos hogy anyukád nem mond nemet, bár az is igaz hogy a macska oda megy ahol ételt kap.

Az én cicámat az utcán találtam, haza vittem, meg etettem.Anyuék amikor haza jöttek kocsival visza vitték a lelőhelyre, de a Mizó elöbb otthon volt mint ők.

2011. szept. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

anyukám pont azért nem akar kiscicát mert tudja hogy beleszeretne :)

és mivel szombaton megyünk kisállatbőrzére elég nagy az esély hogy meglát egy kis cukiságot aminek nem tud ellenálni ^^

2011. szept. 21. 20:31
 4/9 x) ***** válasza:
Hé, hová mentek kisállatbörzére ha szabad kérdezni? :D édesanyám szeret nagyon menni ilyenekre és gondoltam meglepném vele :)
2011. szept. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Annyi állatot tarts, amennyire van elég időd, energiád és pénzed. A "túl sok" az minden, ami ezen kívül esik. Ennek fényében ítéld meg, hogy túl sok lenne-e.

A többit meg döntsd el egyedül, te tudod, milyen macskát akarsz, és te ismered anyádat is, nincs olyan, hogy ez a macska mindenkinek jó, vagy hogy ez a módszer minden anyánál bejön.

2011. szept. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]

alulról a második

2011. szept. 22. 16:08
 7/9 anonim ***** válasza:
BNarátnőmnek bérházban több állata van!hörcsögök,két kiskuytus,azthiszem cica is van,papagáj,de még akarnak sünit meg még valami lyen állatot még!
2011. szept. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Siker vettünk egy félperzsa házimacskát :3

[link]

2011. szept. 25. 16:43
 9/9 A kérdező kommentje:
2011. szept. 25. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!