Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hosszú szőrű aranyhörcsögöt...

A hosszú szőrű aranyhörcsögöt lehet fésülni?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam egy szíriai aranyhörcsögöt,akinek csak pár nap múlva vettem észre,hogy hosszú szőre van.Olyan ápolatlannak tűnik,ezért szeretném megfésülni.

Ha lehet,akkor milyen fésűvel fésüljem és hol lehet ilyet kapni?


2011. szept. 23. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Perszeeeee... a természets élőhelyén is naponta szokott fésülködni.
2011. szept. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
meglehet fésülni egy átlagos nem hegyes sőrtéjű fésűvel 2 hetente hetente , de óvatosan!!
2011. szept. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ilyen fésűt hol lehet kapni?
2011. szept. 24. 15:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, sőt kell is az angóra hörcsögök bundáját néha átfésülni, hogy ne filcesedjen össze. Ilyesmi fésű tökéletes a célra, bármelyik kisállatboltban kaphatsz: [link]
2011. szept. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2011. szept. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

12:20--->Rákerestem arra a fésűre amit belinkeltél,de azzal csak a kutyák szőrét lehet fésülni.

Szinte az összes állatbolt oldalára rámentem,de mindenhol csak nyuszi,tengerimalac,kutya és macska fésűk vannak.

Én olyat keresek,amivel kifejezetten aranyhörcsög szőrét lehet fésülni.

2011. szept. 29. 14:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát olyat nem fogsz találni. :D Ne csináld már, már az is csak reklámfogás, hogy van külön nyúl meg tengerimalac fésű. És ha megfésülöm a nyulat a tgm fésűjével, akkor a kihullik a nyúl szőre, vagy vértengerimalac lesz, vagy mi? :D Ugyan már. Ugyanolyan szőr az is, és azért egy hörcsögnek, még ha hosszúszőrű is, nincs olyan különleges szőrszerkezete, hogy az vmi spéci fésűt igényeljen. Egy közepesen sűrű fogazatú, egyszerű kis fésű tökéletes a célra, tök mindegy, milyen állatot rajzoltak mellé.
2011. szept. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!