Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért eszi a hörcsögöm a...

Miért eszi a hörcsögöm a székletét?

Figyelt kérdés
Mindig van előtte étel és legalább 2 féle friss zöldség vagy gyümölcs. Miért csinálja?
2011. szept. 24. 15:40
 1/7 Nevaeh ***** válasza:
Valami hiánya van.
2011. szept. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mit adhatnék neki?

Az étele is "rágcsáló mix", legalább 15 féle mag és táplálék van benne, ezen felül tettem be neki uborkát, almát és répát is.

2011. szept. 24. 16:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor választék van bőven neki....

Nincs rá magyarázat..,lehet rákattant,ennyi.

2011. szept. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kap sajtot,tejfölt,liszkukacot? mert lehet hogy fehérje hiány... nekem is ette és a doki azt monndta hogy fehérjehiány... :P
2011. szept. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fehérjehiány tényleg okozhatja, nem mérgező rovarokat (cserebogár, tücsök, sáska), férgeket, gilisztát is lehet adni, ha nem tudsz az állatkereskedésben lisztkukacot venni. Emellett a gyógyszertárban vegyél kalcium-foszfátot a egy kis zacskóval, és heti egyszer egy fél kiskanálnyit keverj a magok közé! Erre nagy szüksége van a csontjainak (a vadon élő kisállatok a föld nyalogatásával jutnak hozzá a mészhez). Ennek hiányában sajnos vannak olyan esetek, hogy szegény hörcsög a saját lábának lerágásával pótolja a mészhiányt, ha máshogy nem jut hozzá.
2011. szept. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Falun ***** válasza:

vegyél neki vitaminos fogkoptatót, adj neki néha egy körömnyi sajtot, friss zöldség, gyümölcs, és magok.


valószínűleg a fehérjehiány...

2011. szept. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vitaminos fogkoptatója van, és tejfölt szoktam neki adni, de csak nagyon keveset és csak hetente 1x.
2011. szept. 25. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!