Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen trükköt lehet a nyuszin...

Milyen trükköt lehet a nyuszinak tanítani?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:

sok félét :D a tengerimalacomnak azt tanítottam meg hogy álljon kétláábra és kaparja az üveget(ketrec falát)és a csemege. ez úgy jött össze hogy fölé tartottam a kaját felágaskodott ls mivelnem bírta maggát tartani nekidőlt az üvegnek de az csúszik és így kaparnia kell hogy megtudjon állni . de most már csak kicsit áll fel és a körmével kapar és nem olyan sokáig,mert rájött mit szeretnék :) de mindig legyen csemegéd és egy nap max.5x csináld meg vele mert ráun és mindig más csemegével.az én malacom a ananászos-banános-trópusigyümölcsös vitakraft "happy Drops"-ot szereti legjobban! de ne feledd! soha ne a rendes kajáját add neki enni mert akkor tudja hogy azt csak úgy is megkapja később.inkább mindig valami csemegét adj neki,vagy valami finom vitamint,te tudod kitaoasztalni melyket szereti azzal taníts nek!



TengeriTartó

2011. szept. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!