Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miert kaparja ki az almot a...

Miert kaparja ki az almot a nyuszim?

Figyelt kérdés

Mindegy hogy tiszta alom vagy mar epp koszos folyamatosan kikaparja,es olyan mintha az allat vagy a fogat odauti a talca aljara nagyon hangosan.

Mitol lehet ez?


2011. szept. 25. 22:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja es ha mar a wcbol kikaparta akkor a ketrec aljat is kaparja..Mit tegyek hogy abbahagyja?
2011. szept. 25. 22:24
 2/4 anonim ***** válasza:
Vedd ki a nyuszid! Alaposan tisztítsd ki a kertecet! Mosd ki hipós vízzel úgy ahogy kell! Tisztást fejezd be szabályosan és tegyél bele ha már száraz új almot.
2011. szept. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az állának az odaveregetése a jelölés nála, onnan jön ki neki szagmirigy. Ezért szerintem is egy nagyon alapos takarításra van szüksége. Egyébként nekem is csinálta 3 hétig a nyuszim, hogy kikaparta az almot, de szerencsére már abbahagyta.
2011. szept. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szokta :) általában akkor kaparja, ha piszkos, vagy csak idegesíti...vagy fészket akar építeni :DD bár azt csak akkor, amikor kisnyuszik lesznek. Takarítsd gyakrabban a ketrecet, akkor lehet hogy nem fogja annyira kaparni. És vedd ki legalább 3 órára, hadd rohangásszon. Mi , hogy ne kaparja szét a ketrec alját, pvc-t vagy mit tettünk alá :) azt nyugodtan kaparhatja, mert bármikor kicserélhetem, ráadásul könnyű tisztítani :D
2011. szept. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!