Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy ilyen ketrecbe hogy...

Egy ilyen ketrecbe hogy készítsek emeletet? (link)

Figyelt kérdés

[link]

És milyen anyaggal?


2011. szept. 26. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a hörcsögöm ketrecébe csináltam egy félemeletet. Van neki egy fa háza, aminek lapos a teteje. Nem tettem be a sarokba, csak az egyik falhoz. Annak a magasságába tettem egy karton lapot a ketrec széléig, ott odakötöztem. Persze a karton rálóg a házra, hogy megtámassza. (Remélem érted.)

[link]

[link]

Valahogy így.

2011. szept. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Pontosabban éppen így, csak nem nagyon látszódik a képen.

A macska már nem papírból van. :)

2011. szept. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem egy 100x50 cm-es ketrecem van, és én is azon gondolkoztam nyáron hogyan lehetne emeletet. de nekem nem igazán lenne jó a karton, mivel a malackák súlyát nem bírná el. én valami préselt fára gondoltam, az tuti jó lenne. oda kell drótozni a ketrechez, és csinálni nekik valami feljárót. éppenséggel azt sem nehéz megoldani. sok sikert :)
2011. szept. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké, köszi! És milyen magasságba?
2011. szept. 27. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!