Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan kell megfelelően...

Hogyan kell megfelelően gondozni egy hörcsögöt?

Figyelt kérdés

Minden érdekelne, ami a hörcsögökkel kapcsolatos, vagy amit érdemes tudni róluk, hogy mit érdemes hogyan..


Lehetséges, hogy a közeljövőben vennénk.

De az tényleg igaz, hogy csak néhány évig élnek?


2011. szept. 26. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen meglepő, de a hörcsögök 2-4 évig élnek. Ha nagyon (túl jól) jól tartják akkor minél tovább, ellenkező esetben 3 évig max.
2011. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez nem olyan jó dolog az biztos.


Még eddig nem volt hörcsögöm de régen is szerettem volna.

2011. szept. 26. 16:30
 3/6 A kérdező kommentje:

Melyik fajtát érdemesebb venni?

Vagy az mindegy?

2011. szept. 26. 16:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyjából mindegy, én inkább aranyhörcsögöket tartottam azok voltak a "legszimpatikusabbak". Amúgy beírod google-ba hogy hörcsög tartása, elolvasod a tartást, etetést, szaporodást..stb. és kb minden tudni fogsz az egészről, nagyon egyszerű :) De szerintem egyet vegyél, hozzá neki mókuskereket, és el lesz mint a befőtt, annyit alszik hogy ejha. Magvakat eszik, de lehet zöldséget, gyümölcsöt, lehet szeretgetni, puszilgatni, de mértékkel, és persze éjszakai állat szóval előfordulhat hogy hangoskodik (ha olyan a kerék pl aminek van hangja-csodás virrasztásokat tud okozni).
2011. szept. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp nagy legyen a terráriuma vagy ketrece! Nem jó nekik kis helyen!
2011. szept. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

és persze az se jó ha nappal felébreszted őket, mert így megrövidülhet az életük. én értek a hörikhez(nekem már eddig kettő volt) mind a kettő arany, és nagyon aranyosak:) az egyik már meghalt:( az volt az első, de beteg volt amit nem lehetett gyógyítani:egy hatalmas daganat volt a hasában)

az a lényeg hogy én szívből ajánlom:) nagyon aranyos kis jószágok.

2011. szept. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!