Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszi sétáltatók? Milyen...

Nyuszi sétáltatók? Milyen gyakran sétáltattok?

Figyelt kérdés

Mennyi időre mentek?Csak az udvarra vagy az utcára?Ha az utcára a kutyáktól nem féltek?Télen is kiviszitek egy kicsit?


Még egy kérdés.Ez csak véletlen lehetett vagy tényleg ilyen okos?3 napja próbáltam először ráadni a hámot, az istennek nem hagyta.Tegnap a szúnyoghálónál ült, meg szaglászott kifele.Mondtam neki hogy ha hagyja magára adni a hámot kiviszem oda ahova nézelődik.Felvettem az ölembe és gond nélkül hagyta magára adni a hámot, nem is próbálta leszedni.


2011. szept. 26. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:

én csak az udvaron a betonon sétáltatom öket ha van rá idöm,az utcára én nem viszem ki mert bármilyen permetezett vagy mérgezö dolgot össze ehet,télen nem viszem ki mert a nyulnak nagyon érzékenyek a belsö szervei és felfázhat (tudom ,hogy a vad nyulak is kint vannak télen a hoba de azoknak más a szervezetük mint a háziasított nyulaknak)

az meg,hogy hagyta magára feladni a hámot az nem azért van mert megfogadta az utasítást hanem jó pillanatot fogtál ki nála és ugy döntött ,hogy hagya.

2011. szept. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán viszem ki, csak akkor, ha épp olyanom van. Akkor is inkább csak a kertbe, de az sem az igazi, mert olyankor a kutyát be kell zárni, de onnan látja a nyuszit, és majd megőrül, úgy ugat, meg szeretne odajönni, és se én, se a többiek nem viselik el sokáig.

Voltunk már vele utcán/parkba is, azzal meg az a gond, hogy nagyon stresszelek rajta, mert folyton lesni kell, nem jön-e kutya. Nagyon féltem.


Amit leírtál sztori, biztosan csak véletlen :) Azért akármennyire is megvan a nyusziknak a magukhoz való eszük, ennyire jól nem tudják a dolgot. Max akkor, ha már hozzászokott a sétához, és megtanulta, hogy akkor ráadod a hámot. Nincs neki annyi esze, hogy tudja, hogy ki fogod vinni. :) Épp csak olyanja volt, hogy engedte.

2011. szept. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%
200 db nyuszival jól néznék ki a falu fő terén!
2011. szept. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!