Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy nap mennyit foglalkoztok...

Egy nap mennyit foglalkoztok a nyuszitokkal? Menyire engedi/szereti a simogatást?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Elég sokat, legtöbbször ő van a középpontban :) Nemhogy engedi, egyenesen követeli a simogatást. Mindig jön utánam, ha lehajolok hozzá, vagy leülök a földre, rögtön jön, és a fejét a kezem alá nyomja.

Ha a gép előtt ülök, felveszem az ölembe, és simogatom, ha filmet nézünk, akkor is felveszem az ölembe/hasamra, és simizem. Ilyenkor általában el is alszik :)

2011. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De jó:D Az enyém nem szereti ha felemelem,az ölembe is csak akkor jön ha ő akar,de nem marad ott sokáig.Te hogy szoktattad ehhez hozzá?
2011. szept. 26. 20:59
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagy szokjak hozzá,hogy nem szereti és kész?:D
2011. szept. 26. 21:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, még elég kicsi volt, amikor hozzám került, csak 6 hetes, és az első perctől fogva felemelgettem, meg szeretgettem.

Amikor kézhez próbáltam szoktatni, azt csináltam, hogy kaját kínáltam neki, és amikor elfogadta, simiztem, amíg megette. Lehet, hogy ez is szerepet játszott benne, hogy msot ilyen kis simogatás-függő :)

2011. szept. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én nyuszim szereti amikor simogatják,én sokat vagyok vele.
2012. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A simogatással nincs baj,szereti ő is,csak a felemelést utálja.:)Kész katasztrófa volt eddig,mikor vittem volna pl orvoshoz és próbáltam beletenni a hordozóba,ő meg ugye nem engedte,hogy felemeljem.De mostmár kapott nagy hordozót,aminek nem a tetején van az "ajtaja",hanem lent elől.
2012. ápr. 2. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!