Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Sok muslica (? ) (Kérdésed...

Sok muslica (? ) (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Van két tengerimalacom, két külön ketrecben. Az egyik a sarokban, a másik Az ablak előtt. A sarokban lévő ketrecnél hetek óta nagyon sok muslica van, pedig rendszeresen takarítom és mindig annyi gyümölcsöt/zöldséget kap amennyit megeszik. A másik ketrecnél meg egyáltalán nincs muslica. Kb 2 méter távolság van a két ketrec között. És a másik malacom is ugyan úgy piszkol, nincs gyakrabban takarítva mint az előző. Oda miért mennek a muslicák? Nagyon sok van, szerintem 20 kb is és nagyon idegesítőek Mit tudok csinálni?
2011. szept. 26. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy, ha felcseréled a helyüket, akkor mi történik!
2011. szept. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is van 2tengerimalacom 1 nyulam , 2 hörcsögöm, és 2 görögtekim. Egy szobában. Gondold csak el mennyi muslinca volt ott Egy időben egy helyen, de csak Egy időben, mert egyszer már annyira idegesítettek, hogy kitakarítottam az összes állatot egyszerre és kiszelőztettem. Azótamár nincsenek. Arra annyira nem tudok megoldást mondani, hogy miértcsak az egyikhez menne a muslincák,de az is lehet hogy az egyiknek jobban szeretnek az ürülékébe petét rakni és, ezért nálla vannak.Ha nagyon zavar , akkor kérdj egyállatorvos tanácsát, addig is szia :)
2011. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!