Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan kell felvenni egy nyuszit?

Hogyan kell felvenni egy nyuszit?

Figyelt kérdés
Van egy nagy 1 éves kosorrú nyuszim. Tényleg nagy testű :) . Eredetileg arra szánták, hogy tepsiben végzi, de én megmentettem azzal, hogy őt választottam kedvencek. Azóta sem bántam meg. :D De nem tudom hogyan kéne fölvenni. Az állatorvos úgy szokta felvenni, hogy a nyakánál a bőrt megragadja, de látom Maszat (mert ez a neve) szemében, hogy nem tetszik neki. És elkezd kapálózni. Én úgy veszem föl, hogy benyúlok a két első lába mögé, és felemelem, a másik kezem, meg a feneke alá teszem, és úgy viszem. Ezt sem szereti, mert elkezd kapálózni, kivéve ha futok, de azt nem akarom csinálni, mert megijedne. Hogyan vegyem fel? Ja és még annyit, hogy nem szeret az ölemben lenni.:( Mindig kiugrik. Hogyan szerettethetném meg vele az emelgetést, és azt hogy az ölembe legyen?
2011. szept. 30. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Miért akarod fölemelni?
2011. szept. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Az én nyuszim két éves múlt, de mái napig nem szereti ha felemelem és nem ölbe nyuszi, de nagyon szereti a simit :)
2011. szept. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az enyém is szereti nagyon ha simogatom :) Amúgy azért akarom fölemelni, hogy berakjam a ketrecébe.
2011. szept. 30. 16:23
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Semelyik se szereti, csak a lustája arra is lusta, h tiltakozzon. Anno, mi mindig a hasa alá nyúltunk, és úgy vettük ki, csak ezt kiskorától szoknia kell, mert ha nagy, kegyetlenül tud karmolni, harapni.


Kézben akkor fog maradni, ha közben tömöd fűvel :)

2011. szept. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
úgy kell fel venni ahogy az orvos csinálja, lehet ha a háta felé fogod a szőrt,bőrt akkor nem fáj neki, keresd meg ezt a pontot!! Ő soha nem fogja kedvelni ,hogy te az öledbe vedd! nem tartozik a szokásához , az emberi ölben tartás!! (na ezt jó hülyén fogalmaztam meg!)
2011. szept. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
igen ugy kell,az egyik kezedel felemeled a grabancánál fogva a másikkal meg alátámasztod a fenekénél így nem lóg a hasa
2011. szept. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Én a mellső lábainál szoktam felvenni.

Én képtelen vagyok a grabancánál megfogni egy állatot.. Én is látom, hogy nagyon nem tetszik neki..

2011. szept. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
19:42 kiváncsi volnék rá ,hogy vennél fel egy vad ,nem emberhez szokott nyuszit , ki ba@ot jól tud karmolni!!
2011. szept. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!