Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac: ma vettem...

Tengerimalac: ma vettem észre, hogy az 5 és fél éves tengerimalacomnak kiesett az alsó foga, és ezért nem tud enni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostanában csak hétvégén vagyok itthon és a szüleim nem vették észre, hogy ez a baja.. Nagyon sajnálom, mert ugye ha nem tud enni, akkor el fog pusztulni.. Már most is le van fogyva, megemeltem, és alig van súlya.. Segítsetek, kérlek!
2011. okt. 1. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém :( Sajnos erre nem tudok jobbat mondani, csak hogy vidd el az állatorvoshoz, a legtöbb ért a rágcsálókhoz is. Az enyéimmel nem történt még ilyen, szóval nem tudom mi a teendő, de a doki biztos tudni fogja.
2011. okt. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
arra gondoltam, hogy nagyon picire kockázok meghámozott körtét, azt megette.. meg is itattam.. (eddig nem kapott vizet, mert elég volt, ami a zöldségekben, gyümölcsökben van) de a felső foga hatalmasra fog nőni, mert ugye azt nem tudja koptatni.
2011. okt. 1. 12:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez jó megoldás, csak mint írtad, mostanában hétvégente vagy otthon, hétközben gondolom a szüleid etetik. Lesz türelmük nekik is felkockázni, stb? Mert pl. nálunk ez nem menne :/ Azért én mégis elvinném megnézetni a dokihoz, baj nem lehet belőle.
2011. okt. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van, majd a doki megmondja, mik a kilátások. A felső foga miatt meg ne aggódj, majd néha elviszitek dokihoz, és lecsípi, ha már túl hosszú, szóval ez megoldható.
2011. okt. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha pesti vagy akkor vidd el ide:

[link]


Kimondott kisállat fogászat, és nagyon jók.

2011. okt. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!