Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacomnak adhatok...

A tengerimalacomnak adhatok paradicsomot és paprikát? Nem lesz tőle semmi baja?

Figyelt kérdés
Ja és még annyi hogy a hörcsögnek is adhatok belőle?
2011. okt. 3. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én malackáim imádják, a hörcsögöt nem tudom.
2011. okt. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
te nem olvastál semmit a tengerimalacról mikor megvetted/kaptad ?? paprikát különösen sokat kell neki adni a C-vitamin miatt, mert szüksége van rá. és keress utána hogy miket ehet, a neten érthetően le van írva..
2011. okt. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ehetnek az én tegerimalacaim nagyon szeretik különösen a paradicsomot.a hörcsögeim is szeretik
2011. okt. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én tengeri malackám IMÁDJA mind a kettőt,mindenképpen adj neki!Az enyém 2 lábra áll h megszerezze,ja és amikor még élt a hörim ő is szerette.Paprika az a 2. kedvence,adj a malackádnak sokat,és rengeteg szénát,az a legfontosabb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. okt. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

a tengerimalacnak minden gyümölcsöt meg zöldséget adhatc kivéve a erős paprika meg a krumpli


a hörcsöggel jobban kell vigyázni de a paprikát odaadhatod a hörcsögnek

2011. okt. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!