Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » NA ezt most hogy értelmezem?...

NA ezt most hogy értelmezem? (nyuszis kérdés)

Figyelt kérdés

Tegnap "befogattam" 2 éves fiú nyuszi. Elég keze lehet simogatni simán...most beszélgetek hozzá , néha simizem, próbálom kézből etetni, a ketrecből nem jön ki pedig nyitva hagytam az ajtaját, és egy órája az edényét állítottam vissza, mosakodott a sarokban és "rám-dobbantott" vagy nem tudom hogy híják...lényegében nagyot dobbantott a hátsó lábival...

Ez azt jelenti nem is kezes vagy csak mert még idegen vagyok neki? Mert nagyon félek hogy igazából agresszív elég rosszakat halottam a fiú nyuszikról...


2011. okt. 4. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
nem hiszem agressiv ne félj
2011. okt. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne félj tőle, egyenlőre ő jobban fél tőled. Még a helyét sem volt ideje megszokni, nemhogy téged. Még egy darabig hagyd békén, barátkozzon az új hellyel. Később magától ki fog jönni. A dobbantás miatt pedig ne aggódj, természetes reakció, védi magát. Az enyém kicsi korától nálam van, és van olyan, hogy neki megy a kezemnek és belém harap. Utána meg olyan, mint a kezes bárány. Adj neki időt!
2011. okt. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy még csak tegnap fogadtad be (dt-vel), és nem érzi otthon magát. Se többet, se kevesebbet.
2011. okt. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bocsi az elírásért....

*befogadtam

2011. okt. 4. 14:49
 5/6 A kérdező kommentje:
És ugyanúgy közelítsek hozzá mint eddig vagy változtassak valamin?
2011. okt. 4. 15:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Még biztosan félni fog egy darabig, de ne aggódj, majd megszokja az új helyét. A dobbantás természetes dolog, tart tőled. Kedveskedj neki finomságokkal. Adj neki a kezedből egy darabka gyümölcsöt, vagy szárított gyümölcsös jutalomfalatot. A nyuszikat a hasukon keresztül lehet a legkönnyebben elcsábítani. Óvatosan simogasd meg, ha engedi, akkor a feje búbját, ott imádják. Jó nyuszizást!
2011. okt. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!