Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Pár hetes tengerimalacomat...

Pár hetes tengerimalacomat mivel etessem? Nincsenek már a szülők mellette.

Figyelt kérdés
Eddig paradicsomot és almát adtam neki, de azt hallottam, hogy ezektől megfostosodnak. Akkor mégis mivel etessem? Természetesen fű mindig van náluk és imádják.
2011. okt. 5. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Fő tápláléka a SZÉNA!!-de ameddig van fű az kaphat mivel fűevő állat, mellé vegyél neki tápot(de ne olyat ami teli van maggal mert az nem jó neki), kiegészítésképp zöldséget(répa, petrezselyem, tök, cukkini stb) és gyümölcsöt(alma, körte stb) és mellé faágakat. kérget(fűzfa, almaág, körteág, nyír, nyár).Víz mindíg legyen előtte.Ajánlom neked ezt az oldalt: [link] minden hasznos infót megtalálsz róluk.
2011. okt. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bocsi mégegyszer: [link]
2011. okt. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen, ezt az oldalt én is végignéztem (ahogy a tengericoci.hu-t is), de az én cocám még kölyök. fogalmam sincs a koráról, mielőtt vki megkérdezi. már neki is lehet azt az ételt adni, mint a felnőtteknek?
2011. okt. 5. 09:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nem tudod a korát nehéz megmondani. 4 hetesen szabad a kismalacokat elválasztani a mamájuktól, előtte még igénylik az anya tejet. Ha már feltehetőleg betöltötte ezt a kort akkor nyugodtan ehet mindent mint a felnőtt malacok. Amit előttem írtak oldalt nagyon jó, és nyugodtan kérdezhetsz ott is szívesen segítenek.
2011. okt. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem, nagyon szépen köszönöm :)
2011. okt. 5. 14:59
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Hogy van a "kis" coca? Sajnos nekem is volt egy fiatal kis tengerimalacom, de elpusztult, mert túl korán választották el az enyjátol! :,(

2012. dec. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kis? :D mar megnott, "megferfiasodott" :-) kegyetlen rossz, tudja,hogy mivel tud megorjiteni, de azert szeretem :-)
2012. dec. 26. 14:39
 8/8 A kérdező kommentje:
sajnalom a kis cocad, kar erte :/ sajnos megesik az ilyen...
2012. dec. 26. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!