Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem szeret a nyuszim?

Miért nem szeret a nyuszim?

Figyelt kérdés
Nem szeret velem lenni, ritkán szereti csak, ha simogatom. Ha felhozom az ágyra, inkább leugrik és az ágy alá, közvetlenül alám ül. Egy hónapja van nálam, igyekszem foglalkozni vele, de amikor bemegyek hozzá, akkor sem annyira jön oda. Etettem sokat a kezemből, nem bántottam sose, csak egyszer kiabáltam vele nagyon. Az egész lakásban mászkálhat, csak éjszakára zárom be, meg amikor több időre elmegyek itthonról, de akkor is az övé egy egész szoba. Nem tudom, mit tehetnék még.
2011. okt. 5. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyél kitartó. A nyulak aranyosak, de nem az emberhez való kötődésükről híresek.
2011. okt. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kitartás, a nyuszik nehezen nyílnak meg. De szerintem ne kiabálj vele. Felesleges. Legfeljebb csak megijeszted a nyuszidat, de nevelő hatása nem lesz. Van fotód róla?:)
2011. okt. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, ettől még szeret a nyuszid!!

Az enyém pont ilyen, viszont vannak helyzetek, amikor egyértelműen megmutatkozik, hogy mennyire tud ragaszkodni, szeretni és hogy a tőlem várja a biztonságot!

Fogadd el őt ilyennek, nem mindegyik nyuszi az a fajta, amelyik imád ölben lenni vagy ha órákig simogatják. Ahány nyuszi, annyi egyéniség..

2011. okt. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!