Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy tengeri malacom....

Van egy tengeri malacom. Miért kurjongat állandóan?

Figyelt kérdés
2008. márc. 14. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
az attól függ milyen kurjongatás.ha fütyülő hangot ad akkor olyankor kaját kér.az enyém például akkor csinálja ha kinyitom a hűtőt vagy zörög egy zacskó mert tudja hogy akkor hallja ezt mikor kaját kap.itt egy link,meg tudod hallgatni milyen hangot miért csinál:www.malacok.hu/tengerimalac-hangok.htm
2008. márc. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Szegény nagyon egyedül van. A tengerimalac szereti a társaságot. Ha nem akarsz másik malacot mellé, jól kijönnek a törpenyúllal is.
2008. márc. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
ha szabad beleszólnom eme rendkivül nehéz kérdésbe én deguk közt tartom azt is rakhatsz mellé barátom. sok szerencsét !!!! drukkolok,hogy ne vonyitson többé.
2009. júl. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem éhes. De a tengerimalacok a kommunikáció széles spektrumával rendelkeznek. Én mindig tudtam,hogy mit akar. Simogatást, vagy hogy épp ne simogassam,vagy csak örült,hogy kiengedtem szaladgálni. Vagy valami nem tetszett neki,valamilyen hang vagy zaj.Vagy csak éppen törődésre vágyik, de az biztos,hogyha meghallja a hangod, tudja,hogy jelezhet neked, mert figyelsz rá.
2011. jan. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!