Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja a tengerimalacomnak?

Mi baja a tengerimalacomnak?

Figyelt kérdés

Egész nap csak üldögélt a sorokba. Egyedül tarom. Van egy háza is, amibe, be szokott menni, de most csak a háza előtt üldögélt. Kiraktam, a szobába sétálni, attól jobb kedve lett, de megint, csak ott üldögél. eszik-iszik, de olyan szomorúnak tűnik. nemértem. Miért lehet ez?

Köszönöm a válaszokat


2011. okt. 9. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Magányos. Vegyél neki párt! Milyen nemű?
2011. okt. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nőstény. de már egy éve így él, és eddig semmi jelét nemadta. És anyukámék nemengedik. Nagyon szeretik, a malacokat, de költségesebb lenne
2011. okt. 9. 20:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem, az én malackám is így járt. Kapott egy másik kislányt, és azóta jól lett. Remélem a tiéd társ nélkül is majd rendbejön :)
2011. okt. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kezd magányos lenni, az enyémmel is ez volt. Ő 4 évig el volt egyedül, utána már olyan depressziós lett, hogy nem bírtam nézni. Először gubbaszt, aztán ha kiveszed már akkor is csak üldögél, aztán nem eszik. Ha nem lesz társa szó szerint belehal az unalomba, sajnos ez náluk ilyen :(
2011. okt. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!