Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitől halhatott meg a malackám?

Mitől halhatott meg a malackám?

Figyelt kérdés

Tengerimalackám tegnap rohamosan rosszul lett. Már láttam rajta pénteken h nincs jól, mert az ubork nem kellett neki, viszont almát, brokkolit stb evett. tegnap már sem inni, sem enni nem akart. Levegőt nagyon nehezen vett, minden egyes lélegzetvételnél nyöszörgött és a hasa is ilyen furcsán mozgott ki be légzésnél. És tegnap este már ilyen hangtalanakat köhgött is..ma amikor a dokihoz vittük az útközben meghalt. Először csak ilyen kisebbeket ugrált, mintha az ideg kapkodná..aztán egyre sűrűben, mászott rám, várta h segítsek. aztán amikor már nem mozdult, próbáltam kihúzni a nyelvét, papírzsebkendőn keresztül próbáltam levegőt fújni belé..a próbáltam a szívére hatni...:'( az orvos amikor meghallgatta a szívét azt mondta még összevissza vert. kapott egy injekciót a szívébe, viszont már nem segített. Az orvos azt mondta, h a szívével lehetett baj..szívbillentyű gyulladás..

Annyira rossz most...itt sírok..az apja még nem keresi. viszont biztos hiányolja..


2011. okt. 10. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Megfázhatott ami a szívére ment.



Talán..:(



Sajnálom:((

2011. okt. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Fel kellene boncolni, abból kiderülne.
2011. okt. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
pedig tényleg annyira vigyázok rájuk. Larissza pokróccal vannak letakarva h huzat ne érje őket, forgács helyett régi ruhák vannak alájuk téve..melegítő..minden.:(
2011. okt. 10. 12:25
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Sajnálom!De tényleg valami megfázás lehetett és a boncolás se rossz ötlet. Még egyszer részvétem%%%
2011. okt. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom:(( tudom milyen érzés :(( de én inkább forgácsot raknék alájuk lehet ahogy nem szívta le a pisit a ruha kihűlt és megfázott :( egyébként amiért annyira vigyázol rájuk azért is belehalhatott akármibe.tudod az influenza elleni oltásba is magát az influenzát kapod csak kis mennyiségben hogy a szervezeted tudjon majd a rendes influenza ellen küzdeni.de mivel még nem volt neki(vagyis a szervezetének) "ellenszere" belehalt! nekem a hormonális változástól halt meg az anyagcsere miatt nekünk a doki utáni napon halt meg,kapott szurit megmondent,de nem segített sokat :((

sajnálom őszinte részvétem:( egy hónapon belül túl leszel rajta,de én még mindig sírok pedig ez már 2011.03.03-04.kor volt :( az enyém meg fel sem udta emelni a fejét,én meg próbáltam felállítani és kétségbeesésemben etetni és közben hívtam anyut aki aput vitte focizni és nem tudott gyorsan ide jönni,de mikor ideért már doki is! a malacok szeretnek az utolsó pillanatban is melleted lenni ettől olyan hű társak :'(

2011. okt. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én is nagyon sajnálom a Tiédet..:'(

Hát igen, amúgy tényleg nagyon ragaszkodnak...ő is bújt hozzám az utolsó pillanatban is..valószínűleg igazad van..meg pár napja fürdetnem is kellett őket, mert megint visszakapták a rüht (kábé a szénától) szóval gyengécske volt az immunrendszere...mostmár sajnos nem tudok mit csinálni..

Pár hónapja volt egy kisebb műtétje amikor az altatás után alig tudtam felébreszteni...tényleg több mint 5 órán át aludt..nagyon sokáig keltegettem, mire felébredt..lehet ez is sok volt a pici szívének..:'(

2011. okt. 10. 20:49
 7/8 anonim válasza:
Nagyon sajnálom! Rèszvètem! :(
2011. okt. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi...aranyos vagy!


Én tudom, hogy csak egy kisállat volt...egy hónapja halt meg, azóta már a kutyánt is a mamánál..:'(

2011. nov. 7. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!