Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja a tengerimalacomnak?

Mi baja a tengerimalacomnak?

Figyelt kérdés

Elég gyakran vakarózik, és a hátán van egy hely, ahol ki van hullva a szőre és sebes. Júliusban elvittük állatorvoshoz rutin vizsgálatra, azt mondta a doki hogy egészséges kismalac (fél éves). Azóta sehol nem volt, csak a szobámban. Elkaphatott valamit? Honnan? Meg olyan mintha sokkal kevesebb szőre lenne mint a másik malacomnak. De ez eleve így volt, lehet ez csak genetika(?). Másik malacomnak semmi baja, egyáltalán nem vakarózik többet mint általában szokott. És ugyan azt a kaját eszik, meg szénát is.

Elvigyük megint dokihoz?


2011. okt. 11. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen vidd el, nehogy atkás legyen vagy más baja legyen.Az én malackámnál is volt régen ilyen, hogy állandóan vakaródzott és már sebesre vakarta magát.Elvittük a dokihoz és mondta, hogy vitaminhiány meg mit tudom én mi és adott neki két szurit meg por alakban vitamin és ásványi anyagokat amit naponta adni kellett neki 2 hétig.Aztán abbahagyta a vakaródzást és kinőtt a szőre is ahol kihullott.Szóval vidd el dokihoz.
2011. okt. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem. köszi, a héten el is visszük :)
2011. okt. 11. 17:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Az meglehet, hogy akkor még nem volt semmi baja, de azóta nyilvánvalóan lett.
2011. okt. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
aha köszi, sokat segítettél.. erre magamtól is rájöttem.
2011. okt. 11. 21:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem az állatorvost kérdezed arról, hogy mi a baja? :)
2011. okt. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
fogom is. csak gondoltam előtte itt megkérdem, hátha valaki találkozott már ilyennel. és az első válaszoló le is írta a tapasztalatát. ment is neki a zöld kéz.
2011. okt. 11. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!