Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyulasok, mivel foglaljátok...

Nyulasok, mivel foglaljátok le az állatkátokat mikor nem vagytok vele?

Figyelt kérdés

Mármint milyen "játékot" rágókát adtok neki ketrecbe?

Mit javasoltok, melyik a legjobb fogkoptató?


2011. okt. 13. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

faág, széna a legjobb fogkoptató

az én nyuszim általában azzal foglalja le magát, hogy átrendezi a ketrecet :) Tologatja a házát :D

Még tettem be neki wc papír gurigát is, meg joghurtos poharat, de azok max 5 percig kötik le

Napközben általában alszik, ha nem vagyok itthon

2011. okt. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Gurigát én is tettem be e elfogyott és ez megijesztett....

Fa ág milyen, "talált" vagy vetted?

És köszi a választ.....

2011. okt. 13. 11:31
 3/6 anonim ***** válasza:

saját kertünkben vágtam a mogyoró bokorról

így tuti nem permetezett, nem szennyezett

viszont azt nem tudom pontosan, hogy milyen fák ágait szabad neki adni, és mit nem, ennek kérdezz utána

én is csak úgy kérdeztem, hogy mogyorót szabad-e, és azt szabad

asszem, még a fűzfa ág is jó

2011. okt. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Papír anyagú játékot semmiképp se adj neki, mert egy idő után eleségnek nézi, megeszi, de mint tudjuk a papír nem neki való eleség:S

A vastagabb műanyag már jöhet. Pl. egy henger, csődarab. Én a praktikerben láttam meg valami leárazott csődarabot, erős műanyagból, abban nagyon szeret bújkálni.

Fűzfaág is jó neki.

2011. okt. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb gyümölcsfa ága jó.Az én nyuszim körte fa ágat kap levelestől (természetesen nincs permetezve).Álltalába úgy rakom be neki hogy az utolsó levelekért "megküzdjön", beakasztom a rács tetejébe hogy kiszedje.

Az enyim is imádja átrendezni a ketrecét, húrcolja a házát is, meg az etető tálat.

2011. okt. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kajával foglalom le:D amúgy fogalmam sincs hogy mit csinálnak amíg nem vagyok itthon..


egyébként az akácfa ága tökéletesen jó a nyuszinak, de a tüskét le kell vágni róla, nehogy megszúrja a tappancsát mert az sosem fog begyógyulni és elfertőződhet.

2011. okt. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!