Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lesz vele? Meg fog halni?

Mi lesz vele? Meg fog halni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy hörcsögöm.Nagyon furán viselkedik, egyfolytában prüszkölő és síró hangot ad.A szőre csapzott és szerintem lehet ,hogy egy kicsit hullik is.Sőt vizes volt a szőre a szája alatt tehát lehet h folyik a nyála..Mit tegyek? Vigyem állatorvoshoz? Meg fog halni?SEGÍTSETEK!!! :-((((


2011. okt. 13. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Igen, vidd állatorvoshoz.

2011. okt. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vidd állatorvoshoz.
2011. okt. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1 éves
2011. okt. 13. 20:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Ááá, ne vidd állatorvoshoz, felesleges, nem azt kell csinálni az állattal, ha aggódsz az egészségéért.

Ja várj... De!

2011. okt. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor még fiatal, túlélheti, de mindenképpen gyógyszeres kezelés kell.
2011. okt. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a másfél éves tengerimalacommal volt ugyanez, csak hülyék voltunk, nem vittük orvoshoz és szegény szeptember 1-jén meghalt. Úgyhogy orvos sürgősen!
2011. okt. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
pár napig nem képeztem ezért nem válaszoltam már az nap este sokkal jobban lett másnap meg mintha kicserélték volna! Ugyanolyan fürge volt mint máskor és nem sírt meg prüszkölt semmi baja nem volt szóval és azóta már eltelt pár nap de azóta sincs semmi baja. Amúgy meg azért kérdeztem, hogy vigyem-e állatorvos, mert sok helyen azt olvastam, hogy a hörcsögöt a doki nem vizsgálja meg.Köszi az értelmes válaszokat! :)
2011. okt. 15. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!