Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek? (2 kérdés)

Mit tegyek? (2 kérdés)

Figyelt kérdés

1. van 2 nőstény tengerimalacom de bántják egymást! :(

most én arra gondoltam hogy az egyiket elajándékozom egy (ivartalanított vagy nem)hím mellé! és a másikhoz meg szerzek egy nőstényt akivel kijönne! vagy valami más ötlet mert nagyon szeretem őket!

2. ˘"elkoboztam" egy lánytól 2 dzsungáriai törpehörit (mert nagyon rosszul tartotta őket és ki akarta őket dobni a kukába) bár tesók és egyneműek nem bírják egymást valami jól... és csak 1 ketrecem van .. :( mit tennétek?


2011. okt. 15. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Törpehöriknél csak a nőstények tarthatók együtt ha tesók, hímek verekednek. Nekem is két nőstény van együtt, de ők elválaszthatatlanok. Együtt esznek, alszanak..stb. De te tedd külön, vagy ajándékozd el az egyiket.
2011. okt. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2. kérdésre: Ha ketrec, leméred a keresztmetszetet, kartonpapírból kivágod a megfelelő méretet, széleit átszúrod ollóval, fűzöl bele cérnát és rákötözöd a rácsra. Az én hörimnek ezzel a módszerrel van egy félemelet csinálva, és nem rágja se a papírt, de a cérnát.
2011. okt. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

*se a cérnát

(1. válaszoló: A nőstények se mindig, nekem volt 2 nőstény hörim együtt, összeverekedtek és az egyik elpusztult. :( )

2011. okt. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
menj be állat kereskedésbe (ahol jól tartják az állatokat) és kérdezd meg, nem-e vennék be őket.
2011. okt. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1 kérdés

ivartalanítás

2011. okt. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
utolsó NÖSTÉNYEK!!!!
2011. okt. 15. 21:24
 7/10 anonim ***** válasza:

1) ivartalaníttasd az egyik malacot

2) vegyél még egy ketrecet

2011. okt. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nőstény tengerimalacot ivartalanitani????????!!!!!
2011. okt. 16. 13:40
 9/10 anonim ***** válasza:
a törpehörcsögöknél vegyél még egy ketrecet vagy ajándékozd el az egyiket. a tengerimalacoknál azt ajánlom, mivel társas lények de ugye mondtad hogy nem vannak meg egymás mellett így vegyél még egy ketrecet, és rakd egymás mellé, hogy mégis érezzék nincsenek egyedül.
2011. nov. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az egyik malacot tedd külön és vegyél még egy nőstényt a másikat is tedd külön mégegy IVARTALANÍTOTT hímmel.
2011. nov. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!