Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Le kell szigetelni a nyulak...

Le kell szigetelni a nyulak ólját télire?

Figyelt kérdés
Van 1 rendes házinyulunk, semmi extra. Félünk, hogy télen fázni fog, ezért arra gondoltunk, hogy hungarocellal körbeszigeteljük kívülről az ólját. Szükséges? Szegénynek reggelente így is olyan hideg a fülecskéje =S. Kösziii ^^
2011. okt. 16. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen. Sőt! Már most is kéne, 10 fok alatt már nagyon nem jó kint a nyusziknak. És rongyokat, több szénát stb. rakjatok be neki!
2011. okt. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
:D Dehogy kell, a nyúl bírja a hideget, de ha ennyire félted rakj alá szalmát, amibe bele tud bujni... Szerinted a vadon élő nyulak fáznak ? :D
2011. okt. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is vannak házinyuszik, nem kapnak szigetelést csak több szénát, szalmát, és nem fáznak. A nyulak növesztenek téli szőrt és jobban bírják a hideget mint a meleget. Szóval nem kell leszigetelni, csak ha akarod.
2011. okt. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintetek mikor volt idejük szerencsétleneknek bundát növeszteni? Amikor egyik nap még 27 fok volt, másnap pedig 10, éjszaka pedig ennél is kevesebb?
2011. okt. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A nyulak ösztönösen megérzik hogy mikor lesz hideg. A mieink már mind téli bundában vannak!
2011. okt. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor az én nyulam fáziskésésben van?
2011. okt. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen
2011. okt. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát én azért féltem.. Most, hatkor már hideg volt a füle. Meg reggel is. A vize meg be volt fagyva. Nem kockáztatok. Amúgy meg szerintem nincs rajta téli bunda. Hullik a szőre, szerintem most növeszti.
2011. okt. 17. 19:06
 9/9 anonim ***** válasza:

17:32-es vagyok.

Amúgy poénnak szántam a kérdést. Ha a nyulak ösztönösen megéreznék a hideget/meleget és már előtte elkezdenének bundát váltani, semmi szükség nem lenne az időjósokra :D

Szigeteld csak le a házát nyugodtan. Jobb a biztonság és rakj be neki meleg cuccokat...

2011. okt. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!