Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi tévő legyek? Kérdésed túl...

Mi tévő legyek? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú.

Figyelt kérdés
Megellett a tengerimalacom. Vemhes malacot kaptam az állatkereskedésben. De csak egyet tarthatok meg mert anyuék nem akarnak többet megengedni.
2011. okt. 17. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Teljesen megértem anyádékat nagy felelőség az összeset megtartani szóval a kicsiket vidd be a kereskedésbe.
2011. okt. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hirdesd meg, ajándékozd el őket. Ne vidd vissza a kereskedésbe, mert ugyanez lesz a sorsuk, hamar felcsinálják őket, nem tesz jót se a szervezetüknek, se a leendő gazdáknak.
2011. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Na igen de van 1 kis szörpamacs ami nagyon tetszik! De az anyukától se akarok megválni! Nagyon nehéz dönteni. Már az anyuka nagyon a szívemhez nött. De a picit jobban kézhez tudnám szoktatni mint már ezt a nagyot.
2011. okt. 17. 21:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha egyedül van a tengerimalac, akkor az alapból nem túl jó. Legalább a kedvelt kicsi szintén nőstény? Mert akkor meggyőzhetnéd az anyukádat, hogy szeretik a társaságot, és nem foglalnak több helyet. (feltéve, hogy nem kell emiatt nagyobb ketrec, elég, ami van).
2011. okt. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát ezt marhára nem tudjuk helyetted eldönteni. Azt tartsd meg, amelyiket akarod.
2011. okt. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen szintén nőstény. Anyu így is csak egyet akart ő sem tudta, hogy vemhes. Mert azt mondta, hogy egy malac nem olyan büdi mint kettő. =/
2011. okt. 18. 13:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy malac sem büdi, ha rendesen ki van takarítva. Kettő sem.
2011. okt. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
A nagyot tardsd meg őt választotad ne dobbd el csak azért mert születtek kicsik
2011. okt. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy a kettő sem lenne büdös. 2 naponta ha rendesen ki lenne takarítva nem lenne büdi. de ezt szüleim nem fogják fel. Azt is mondtam nekik, hogy társas lény. Így ha meghagyom a kislányt akkor több szaporulat sem lesz. És egyedül nem fog unatkozni sem míg én iskolában vagyok.De nem akarják felfogni.
2011. okt. 18. 17:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége?:)
2012. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!