Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A lány tengerimalacom mostanáb...

A lány tengerimalacom mostanában egyre gyakrabban olyan, mintha csuklana. Miért csinálja ezt? Régebben soha nem csinálta

Figyelt kérdés
Ilyenkor adok neki 1-2 szem nyúltápot, és rögtön elmúlik neki
2011. okt. 18. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ugyanazért amiért az emberek.
2011. okt. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Ez teljesen normális, feltéve ha egy hangra gondolunk. :S
2011. okt. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, hogy egy hangra gondolunk-e :S van amikor hangot sem ad... Olyankor olyan, mintha öklendezne, vagy mintha vmi megakadt volna a torkán :S nem tudom, kb 1 hónapja vettem észre, azóta már vagy 3-4-szer csinálta, de nem tudom mi lehet :S lehet tényleg csak csuklik.
2011. okt. 18. 15:00
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

[link]

ha öreg akkor már a véget is jelentheti a fájdalmat...

de ha fiatal akkor nem tudom meg a hangot nem tudod nekem átkülde ni monitoron :D de itt lehet megtalálod a mit keresel


TengeriTartó

2011. nov. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Norina86 ***** válasza:
100%

Sose adj neki semmilyen nyúltápot. A nyúltáp gyógyszerezett, és ez tönkreteszi a tengerimalac immunrendszerét.

Valószínűleg félrenyel. Ha még adsz neki kaját, még meg is fulladhat. Amikor csuklik, akkor visszajön neki és nem lesz baja.

2011. dec. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sosem a gyógyszereset veszem, hanem a simát. Jutalmazásképpen annyira imádják, hogy hihetetlen. Meghallják, ha csörög a nyúltápos doboz, és megbolondulnak érte :) A gyógyszeres fajtáját még egyszer sem vettem, és nem is akarom.
2012. nov. 23. 10:15
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A nyúltáp nyulaknak való, nem véletlenül. Az összetevői közt lehet nagy arányban lucerna, ami kimondottan káros a maliknak. Veseköves lehet tőle.
2013. jún. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a Versele Laga Cavia Crispy is tele van nyúltáppal :S pedig direkt kucuknak van kitalálva... amúgy ritkán adom jutalomfalatként
2013. jún. 14. 21:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Emlegetik, azért csuklik szegényke.
2013. dec. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez normális.Vagyis ha úgy csuklik mintha fulladozna akkor lehet hogy valami a torkán akadt.
2014. júl. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!