Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy 6hós nyuszim,3hós...

Van egy 6hós nyuszim,3hós korában előző helyén kezdtek neki zöldséget adni? (LENT)

Figyelt kérdés
Úgy kapta,hogy egy hétig egyfélét.Következő héten másfélét..Tehát mostmár kaphat 2-3féle zöldséget egyszerre?Ha pedig olyat adnék amit még eddig nem kapott,azt több napig adjam neki és csak azt kapja?Hogy kiderüljön,hogy nincs e hasmenése..stb.Vagy az újat is adhatom egy régivel?
2011. okt. 18. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
tök8 majd hozzászokik
2011. okt. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amiket kapott már és nem volt tőle baja, azokat adhatod neki nyugodtan keverve :)

Viszont ha újat adsz neki, akkor egy magában add és fokozatosan!

Van listád arról, hogy miket ehetnek, miket nem és miket korlátozottan?

2011. okt. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ezt a szétválogatást nem csináltam neki, csak egy kicsit fokozatosan adtam neki a zöldséget, gyümölcsöt. Egyszerre adtam neki már szinte elsőre répalevelet, zellert, répát, almát, petrezselymet, salátát. Nincsen semmi baja, azóta is vidám és élénk nyuszi, már kezdi élvezni is az új ízeket, annak ellenére, hogy eleinte furcsán nézett rám....
2011. okt. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez is egy fajta módszer, csak így nem tudod kiszűrni, ha valamit nem bír a pocija, hogy vajon az melyik...
2011. okt. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!