Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy néz ki, ha önitatóból...

Hogy néz ki, ha önitatóból iszik a törpenyúl?

Figyelt kérdés

itteni tanácsra bekentem uborkával. tápozott, majd arra lettem figyelmes,hogy kb.2 percig nyalogatta, szivogatta,sztem ivott.

így néz ki,ha iszik? tehát gyors nyalogatás szerű, és közben csörög a golyó az itatóban?

Félek,nehogy azt higgyem, h tud inni belőle, közben meg szomjazik.


2011. okt. 18. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem ivott.
2011. okt. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Bizony. Nyalogatja, mint Béla a biciklijét. http://www.youtube.com/watch?v=-4UMWgjEi4c
2011. okt. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, sztem is ivott, de az önitatón nem látod, hogy fogyott volna belőle? Elméletileg totál tele kell tenni vízzel, mert csak úgy jön belőle, ha nem levegős, akkor pedig látszik ha lejjebb megy a vízszint. Amúgy a mi nyuszink nagyon keveset iszik, viszont a zöldségeket nagyon szereti, sztem abból elég neki a nedvesség.
2011. okt. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, nyalogatja, mozgatja a nyelvével a golyót, így jön belőle a víz.
2011. okt. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

volt annyi eszem, hogy figyeljem a vízszínt változást, de első iváskor elenyésző volt a változás. Most reggelre már határozottan látszott.

2011. okt. 19. 08:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, ivott :)

Löködnie kell a nyelvével a golyót és úgy jön a víz belőle :)

2011. okt. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Szerintem is ivott, de azért jobb utánajárni. :D

A lényeg, hogy ne szenvedjen hiányt semmiben sem és érezze jól magát nálunk:)

2011. okt. 19. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!