Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek ez a ketrec jó...

Szerintetek ez a ketrec jó lesz aranyhörcsögnek?

Figyelt kérdés
[link] Jpg
2011. okt. 19. 09:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2011. okt. 19. 09:49
 2/12 anonim ***** válasza:

Ilyen kecóban én is szívesen lennék aranyhörcsög :D

Sztem tökéletes..

Az alját nem látom, hogy mekkora helye lenne neki... Mik a méretei?

2011. okt. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Antimod ***** válasza:

A kép nem található.

Fontos, hogy legyen benne szintkülönbség + játék, mivel a hörcsög meglehetősen aktív, mozgékony állat.

2011. okt. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Eddig terráriumba tartottuk,de a kerekébe mindig lesértette az orrát,zárt kereket meg csak ketrecre lehet kapni.

Hosszúságra kisebb mint a terrárium,viszont több szintes.

Csak azért tettem fel a kérdést,mert a mi aranyhörink elég nagy és nem tudom,hogy tud-e majd benne mozogni.

2011. okt. 19. 10:04
 5/12 Antimod ***** válasza:
Bocsi, az első linket néztem. Nagyon jónak néz ki.
2011. okt. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Most olvastam,hogy a ketrecbe nem szabad csöveket betenni,ha aranyhörcsögünk van.Tegnap megnéztük,hogy át tud-e bújni rajta és befért.Akkor most kivegyem,vagy ne?
2011. okt. 19. 10:15
 7/12 anonim ***** válasza:

Az én hörimnek is van csőrendszere. Ez nekik lett kitalálva, persze, hogy beleférnek! És kell nekik, szeretnek benne szaladni.

Viszont arra is figyelj, hogy ne csak csőrendszerből álljon az egész ketrece, hanem legyen neki azon felül kellő hely is, ahol szaladgálhat és ahova szépen elfér egy nagyobb méretű forgókerék is!

2011. okt. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó:És neked is aranyhörid van?
2011. okt. 19. 11:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen. Aranyhörim van. De most már többen vannak, mert váratlanul lefialt. :) Terhesen került hozzám az állatkereskedésből. Pedig még ő maga is nagyon fiatalka. Úgyhogy most várom, hogy túléljék az elkövetkezendő napokat a picik és szépen nőjenek, fejlődjenek, aztán 1-et megtartok közülük egy másik ketrecben, a többit pedig eladom.
2011. okt. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ez csak törpehörinek jó mert az arany szétrágja
2011. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!